Berlin Bielefeld Sun, 23.06.

Departs Arrives Price From To Operator StopoversS
00:10 10:23 10:33 85,97 € Wannsee Am Bahnhof 1 FlixBus 1
00:10 10:20 10:30 86,97 € Wannsee Quelle FlixBus 1
00:30 4:10 04:40 28,49 € Potsdam Osnabrück BlaBlaCar 0
03:45 13:35 17:20 72,97 € Tegel Quelle FlixBus 1
04:20 13h 17:20 72,47 € Tiergarten Quelle FlixBus 1
04:45 12:35 17:20 73,97 € Alexanderstraße 3 Quelle FlixBus 1
05:10 12:10 17:20 73,47 € Stralau Quelle FlixBus 1
06:55 10:25 17:20 57,97 € Flughafen Schönefeld Quelle FlixBus 1
07:20 10h 17:20 58,97 € Schöneberg Quelle FlixBus 1
09:00 3:50 12:50 22,29 € Berlin Herford BlaBlaCar 0
09:00 9h 18:00 67,97 € Alexanderstraße 3 Quelle FlixBus 1
09:30 8:30 18:00 68,47 € Tegel Quelle FlixBus 1
10:00 4:40 14:40 30,99 € Berlin Lemgo BlaBlaCar 0
10:15 8:20 18:35 55,47 € Flughafen Schönefeld Am Bahnhof 1 FlixBus 1
10:20 7h 17:20 54,47 € Charlottenburg Quelle FlixBus 1
10:45 7:50 18:35 55,47 € Schöneberg Am Bahnhof 1 FlixBus 1
11:00 4:30 15:30 29,79 € Berlin Bielefeld BlaBlaCar 0
11:00 4:20 15:20 32,19 € Berlin Bielefeld BlaBlaCar 0
11:05 6:55 18:00 54,97 € Flughafen Schönefeld Quelle FlixBus 1
11:20 7:15 18:35 55,47 € Charlottenburg Am Bahnhof 1 FlixBus 1
11:30 3:20 14:50 24,79 € Wildau Bad Oeynhausen BlaBlaCar 0
11:30 6:30 18:00 54,97 € Schöneberg Quelle FlixBus 1
11:30 10:25 21:55 55,47 € Tegel Quelle FlixBus 1
12:00 4:10 16:10 25,99 € Berlin Bielefeld BlaBlaCar 0
12:00 6h 18:00 54,97 € Charlottenburg Quelle FlixBus 1
12:15 5:05 17:20 55,47 € Friedrichshain Quelle FlixTrain 1
12:40 4:10 16:50 32,19 € Berlin Löhne BlaBlaCar 0
12:51 4:29 17:20 54,97 € Spandau Quelle FlixTrain 1
13:00 3:50 16:50 29,79 € Berlin Herford BlaBlaCar 0
13:05 10:20 23:25 59,47 € Flughafen Schönefeld Quelle FlixBus 1
13:30 3:10 16:40 32,19 € Mittenwalde Luhden BlaBlaCar 0
13:30 9:55 23:25 59,97 € Schöneberg Quelle FlixBus 1
13:40 4h 17:40 33,49 € Berlin Bad Oeynhausen BlaBlaCar 0
14:00 4:10 18:10 24,79 € Schönefeld Bielefeld BlaBlaCar 0
14:00 7:55 21:55 54,97 € Charlottenburg Quelle FlixBus 1
14:10 4:10 18:20 27,29 € Berlin Bielefeld BlaBlaCar 0
14:10 4h 18:10 23,59 € Berlin Bielefeld BlaBlaCar 0
14:20 4:30 18:50 30,99 € Berlin Osnabrück BlaBlaCar 0
14:30 4h 18:30 29,79 € Berlin Rheda-Wiedenbrück BlaBlaCar 0
15:00 4:30 19:30 28,49 € Berlin Osnabrück BlaBlaCar 0
17:00 4h 21:00 27,29 € Berlin Bielefeld BlaBlaCar 0
17:00 4h 21:00 30,99 € Berlin Herford BlaBlaCar 0
17:00 4:10 21:10 37,19 € Berlin Diepenau BlaBlaCar 0
18:40 4:50 23:30 40,89 € Berlin Salzkotten BlaBlaCar 0
18:50 3:50 22:40 25,99 € Potsdam Osnabrück BlaBlaCar 0
19:00 3:50 22:50 25,99 € Berlin Bünde BlaBlaCar 0
19:00 3:50 22:50 24,79 € Berlin Herford BlaBlaCar 0
20:20 4:30 00:50 25,99 € Ludwigsfelde Detmold BlaBlaCar 0
20:20 11:40 08:00 78,97 € Schöneberg Quelle FlixBus 1
21:10 3:50 01:00 33,49 € Potsdam Bielefeld BlaBlaCar 0
21:10 10:50 08:00 55,47 € Alexanderstraße 3 Quelle FlixBus 1
21:20 10:40 08:00 61,97 € Charlottenburg Quelle FlixBus 1
21:55 10:05 08:00 54,97 € Flughafen Schönefeld Quelle FlixBus 1
23:00 24h 23:00 65,47 € Tegel Quelle FlixBus 1
23:00 13:35 12:35 56,47 € Wannsee Am Bahnhof 1 FlixBus 1
23:00 12:05 11:05 56,47 € Wannsee Quelle FlixBus 1
23:10 11:20 10:30 85,47 € Flughafen Schönefeld Quelle FlixBus 1
23:10 9:24 08:34 84,97 € Flughafen Schönefeld Am Bahnhof 1 FlixBus 1
23:35 10:55 10:30 85,97 € Schöneberg Quelle FlixBus 1
23:35 8:59 08:34 84,97 € Schöneberg Am Bahnhof 1 FlixBus 1
23:50 4:20 04:10 35,99 € Schönefeld Rahden BlaBlaCar 0
23:55 8:39 08:34 85,47 € Charlottenburg Am Bahnhof 1 FlixBus 1
23:55 10:35 10:30 85,97 € Charlottenburg Quelle FlixBus 1