Berlin Celle Sun, 25.02.

Departs Arrives Price From To Operator StopoversS
06:45 2:21 09:07 47,90 € Berlin Hbf Celle Deutsche Bahn 1
06:49 3:18 10:07 79,90 € Berlin-Schönefeld Flughafen Celle Deutsche Bahn 3
06:56 2:26 09:18 82,40 € Berlin Hbf Celle Deutsche Bahn 1
06:58 2:26 09:18 82,40 € Albrechtshof Celle Deutsche Bahn 2
06:58 3:51 10:49 66,90 € Berlin-Schönefeld Flughafen Celle Deutsche Bahn 2
07:01 2:48 09:49 82,40 € Albrechtshof Celle Deutsche Bahn 1
07:07 2:42 09:49 79,90 € Berlin Hbf Celle Deutsche Bahn 1
07:29 2:38 10:07 82,40 € Albrechtshof Celle Deutsche Bahn 2
07:45 2:22 10:07 79,90 € Berlin Hbf Celle Deutsche Bahn 1
07:50 3:50 11:40 18,48 € Berlin Hannover BlaBlaCar 0
07:58 3:24 11:18 79,90 € Berlin-Schönefeld Flughafen Celle Deutsche Bahn 2
08:00 3:20 11:20 18,48 € Berlin Hannover BlaBlaCar 0
08:01 2:48 10:49 67,30 € Albrechtshof Celle Deutsche Bahn 1
08:05 3:17 11:18 79,90 € Berlin-Schönefeld Flughafen Celle Deutsche Bahn 3
08:06 2:43 10:49 66,90 € Berlin Hbf Celle Deutsche Bahn 1
08:18 3:31 11:49 79,90 € Berlin-Schönefeld Flughafen Celle Deutsche Bahn 2
08:19 3:30 11:49 79,90 € Berlin-Schönefeld Flughafen Celle Deutsche Bahn 3
08:38 3:29 12:07 82,40 € Berlin-Schönefeld Flughafen Celle Deutsche Bahn 2
08:49 3:18 12:07 82,40 € Berlin-Schönefeld Flughafen Celle Deutsche Bahn 3
08:56 2:26 11:18 71,90 € Berlin Hbf Celle Deutsche Bahn 1
08:58 2:24 11:18 75,40 € Albrechtshof Celle Deutsche Bahn 2
08:58 3:51 12:49 67,30 € Berlin-Schönefeld Flughafen Celle Deutsche Bahn 2
09:01 2:48 11:49 82,40 € Albrechtshof Celle Deutsche Bahn 1
09:08 2:41 11:49 79,90 € Berlin Hbf Celle Deutsche Bahn 1
09:19 3:30 12:49 67,30 € Berlin-Schönefeld Flughafen Celle Deutsche Bahn 3
09:29 2:38 12:07 82,40 € Albrechtshof Celle Deutsche Bahn 2
09:38 3:29 13:07 79,90 € Berlin-Schönefeld Flughafen Celle Deutsche Bahn 2
09:45 2:22 12:07 82,40 € Berlin Hbf Celle Deutsche Bahn 1
09:58 3:24 13:18 82,40 € Berlin-Schönefeld Flughafen Celle Deutsche Bahn 2
10:00 3:01 13:01 17,29 € Berlin Hannover BlaBlaCar 0
10:01 2:48 12:49 67,30 € Albrechtshof Celle Deutsche Bahn 1
10:05 3:17 13:18 82,40 € Berlin-Schönefeld Flughafen Celle Deutsche Bahn 3
10:06 2:43 12:49 67,30 € Berlin Hbf Celle Deutsche Bahn 1
10:19 3:30 13:49 82,40 € Berlin-Schönefeld Flughafen Celle Deutsche Bahn 3
10:27 2:40 13:07 79,90 € Berlin Hbf Celle Deutsche Bahn 1
10:28 8:22 18:50 49,98 € Tiergarten Trüllerstraße FlixTrain 1
10:29 2:38 13:07 82,40 € Albrechtshof Celle Deutsche Bahn 2
10:30 8:20 18:50 42,98 € Alexanderstraße 3 Trüllerstraße FlixBus 1
10:38 3:29 14:07 82,40 € Berlin-Schönefeld Flughafen Celle Deutsche Bahn 2
10:49 3:18 14:07 82,40 € Berlin-Schönefeld Flughafen Celle Deutsche Bahn 3
10:57 2:25 13:18 82,40 € Berlin Hbf Celle Deutsche Bahn 1
10:58 2:24 13:18 82,40 € Albrechtshof Celle Deutsche Bahn 2
10:58 3:51 14:49 67,30 € Berlin-Schönefeld Flughafen Celle Deutsche Bahn 2
11:00 7:50 18:50 42,98 € Schöneberg Trüllerstraße FlixBus 1
11:06 2:43 13:49 82,40 € Berlin Hbf Celle Deutsche Bahn 1
11:19 3:30 14:49 67,30 € Berlin-Schönefeld Flughafen Celle Deutsche Bahn 3
11:29 2:38 14:07 82,40 € Albrechtshof Celle Deutsche Bahn 2
11:38 3:29 15:07 79,90 € Berlin-Schönefeld Flughafen Celle Deutsche Bahn 2
11:45 2:22 14:07 82,40 € Berlin Hbf Celle Deutsche Bahn 1
11:58 2:51 14:49 67,30 € Albrechtshof Celle Deutsche Bahn 2
11:58 3:24 15:18 82,40 € Berlin-Schönefeld Flughafen Celle Deutsche Bahn 2
12:00 3:20 15:20 19,79 € Berlin Hannover BlaBlaCar 0
12:00 3:11 15:11 18,48 € Berlin Hannover BlaBlaCar 0
12:00 2:50 14:50 19,79 € Berlin Hannover BlaBlaCar 0
12:05 3:17 15:18 82,40 € Berlin-Schönefeld Flughafen Celle Deutsche Bahn 3
12:06 2:43 14:49 67,30 € Berlin Hbf Celle Deutsche Bahn 1
12:10 3h 15:10 16 € Potsdam Hannover BlaBlaCar 0
12:18 3:31 15:49 79,90 € Berlin-Schönefeld Flughafen Celle Deutsche Bahn 2
12:19 3:30 15:49 79,90 € Berlin-Schönefeld Flughafen Celle Deutsche Bahn 3
12:29 2:38 15:07 82,40 € Albrechtshof Celle Deutsche Bahn 2
12:29 2:38 15:07 79,90 € Berlin Hbf Celle Deutsche Bahn 1
12:38 3:29 16:07 79,90 € Berlin-Schönefeld Flughafen Celle Deutsche Bahn 2
12:40 3:10 15:50 15 € Berlin Hannover BlaBlaCar 0
12:45 6:05 18:50 35,98 € Flughafen Schönefeld Trüllerstraße FlixBus 1
12:49 3:18 16:07 79,90 € Berlin-Schönefeld Flughafen Celle Deutsche Bahn 3
12:50 2:50 15:40 15 € Ludwigsfelde Burgwedel BlaBlaCar 0
12:56 2:26 15:18 82,40 € Berlin Hbf Celle Deutsche Bahn 1
12:58 2:24 15:18 82,40 € Albrechtshof Celle Deutsche Bahn 2
12:58 3:51 16:49 67,30 € Berlin-Schönefeld Flughafen Celle Deutsche Bahn 2
13:00 3:40 16:40 22,29 € Berlin Hannover BlaBlaCar 0
13:07 2:42 15:49 79,90 € Albrechtshof Celle Deutsche Bahn 3
13:07 2:42 15:49 79,90 € Berlin Hbf Celle Deutsche Bahn 1
13:10 2:30 15:40 18 € Mühlenbecker Land Braunschweig BlaBlaCar 0
13:19 3:30 16:49 67,30 € Berlin-Schönefeld Flughafen Celle Deutsche Bahn 3
13:29 2:38 16:07 82,40 € Albrechtshof Celle Deutsche Bahn 2
13:30 2:50 16:20 15 € Potsdam Hannover BlaBlaCar 0
13:30 3:10 16:40 22,29 € Berlin Hannover BlaBlaCar 0
13:30 3:10 16:40 23 € Schönefeld Garbsen BlaBlaCar 0
13:38 3:29 17:07 79,90 € Berlin-Schönefeld Flughafen Celle Deutsche Bahn 2
13:40 3:10 16:50 21 € Schönefeld Hannover BlaBlaCar 0
13:40 3:30 17:10 18 € Berlin Hannover BlaBlaCar 0
13:40 5:10 18:50 29,98 € Charlottenburg Trüllerstraße FlixBus 1
13:45 2:22 16:07 79,90 € Berlin Hbf Celle Deutsche Bahn 1
13:50 2:40 16:30 20 € Potsdam Hannover BlaBlaCar 0
13:50 3h 16:50 16 € Wildau Hannover BlaBlaCar 0
13:58 2:51 16:49 67,30 € Albrechtshof Celle Deutsche Bahn 2
13:58 3:24 17:18 82,40 € Berlin-Schönefeld Flughafen Celle Deutsche Bahn 2
14:00 2:50 16:50 18,48 € Berlin Lehrte BlaBlaCar 0
14:00 3:10 17:10 18,48 € Berlin Hannover BlaBlaCar 0
14:05 3:17 17:18 82,40 € Berlin-Schönefeld Flughafen Celle Deutsche Bahn 3
14:06 2:43 16:49 67,30 € Berlin Hbf Celle Deutsche Bahn 1
14:10 3h 17:10 22 € Ludwigsfelde Langenhagen BlaBlaCar 0
14:19 3:30 17:49 79,90 € Berlin-Schönefeld Flughafen Celle Deutsche Bahn 3
14:29 2:38 17:07 82,40 € Albrechtshof Celle Deutsche Bahn 2
14:29 2:38 17:07 79,90 € Berlin Hbf Celle Deutsche Bahn 1
14:30 3:10 17:40 18,48 € Potsdam Isernhagen BlaBlaCar 0
14:38 3:29 18:07 79,90 € Berlin-Schönefeld Flughafen Celle Deutsche Bahn 2
14:38 2:47 17:25 20 € Ludwigsfelde Langenhagen BlaBlaCar 0
14:40 2:40 17:20 18 € Ludwigsfelde Lehrte BlaBlaCar 0
14:49 3:18 18:07 79,90 € Berlin-Schönefeld Flughafen Celle Deutsche Bahn 3
14:56 2:26 17:18 82,40 € Berlin Hbf Celle Deutsche Bahn 1
14:58 2:24 17:18 82,40 € Albrechtshof Celle Deutsche Bahn 2
14:58 3:51 18:49 67,30 € Berlin-Schönefeld Flughafen Celle Deutsche Bahn 2
15:06 2:43 17:49 79,90 € Berlin Hbf Celle Deutsche Bahn 1
15:10 3h 18:10 19 € Ludwigsfelde Langenhagen BlaBlaCar 0
15:10 2:50 18:00 14 € Potsdam Hannover BlaBlaCar 0
15:19 3:30 18:49 67,30 € Berlin-Schönefeld Flughafen Celle Deutsche Bahn 3
15:29 2:38 18:07 82,40 € Albrechtshof Celle Deutsche Bahn 2
15:38 3:29 19:07 79,90 € Berlin-Schönefeld Flughafen Celle Deutsche Bahn 2
15:40 3:10 18:50 15 € Berlin Hannover BlaBlaCar 0
15:45 2:22 18:07 79,90 € Berlin Hbf Celle Deutsche Bahn 1
15:50 3h 18:50 21 € Schönefeld Hannover BlaBlaCar 0
15:58 2:51 18:49 67,30 € Albrechtshof Celle Deutsche Bahn 2
15:58 3:24 19:18 79,90 € Berlin-Schönefeld Flughafen Celle Deutsche Bahn 2
16:00 3:20 19:20 18,48 € Berlin Hannover BlaBlaCar 0
16:00 3:40 19:40 22,29 € Berlin Hannover BlaBlaCar 0
16:05 3:17 19:18 79,90 € Berlin-Schönefeld Flughafen Celle Deutsche Bahn 3
16:06 2:43 18:49 67,30 € Berlin Hbf Celle Deutsche Bahn 1
16:10 4:40 20:50 22 € Berlin Hannover BlaBlaCar 0
16:10 3:50 20:00 25,99 € Potsdam Hannover BlaBlaCar 0
16:19 3:30 19:49 79,90 € Berlin-Schönefeld Flughafen Celle Deutsche Bahn 3
16:30 3:10 19:40 17,29 € Berlin Hannover BlaBlaCar 0
16:38 3:29 20:07 79,90 € Berlin-Schönefeld Flughafen Celle Deutsche Bahn 2
16:49 3:18 20:07 79,90 € Berlin-Schönefeld Flughafen Celle Deutsche Bahn 3
16:50 3:30 20:20 20 € Berlin Braunschweig BlaBlaCar 0
16:50 3h 19:50 15 € Schönefeld Langenhagen BlaBlaCar 0
16:56 2:26 19:18 71,90 € Berlin Hbf Celle Deutsche Bahn 1
16:58 2:24 19:18 75,40 € Albrechtshof Celle Deutsche Bahn 2
16:58 3:51 20:49 79,90 € Berlin-Schönefeld Flughafen Celle Deutsche Bahn 2
17:00 3h 20:00 14,89 € Berlin Peine BlaBlaCar 0
17:00 3:30 20:30 15 € Berlin Hannover BlaBlaCar 0
17:06 2:43 19:49 79,90 € Berlin Hbf Celle Deutsche Bahn 1
17:10 3:10 20:20 17 € Potsdam Braunschweig BlaBlaCar 0
17:19 3:30 20:49 79,90 € Berlin-Schönefeld Flughafen Celle Deutsche Bahn 3
17:29 2:38 20:07 82,40 € Albrechtshof Celle Deutsche Bahn 2
17:30 3:30 21:00 24,79 € Berlin Langenhagen BlaBlaCar 0
17:38 3:29 21:07 79,90 € Berlin-Schönefeld Flughafen Celle Deutsche Bahn 2
17:45 2:22 20:07 79,90 € Berlin Hbf Celle Deutsche Bahn 1
17:50 2:20 20:10 17 € Ludwigsfelde Peine BlaBlaCar 0
17:58 2:51 20:49 82,40 € Albrechtshof Celle Deutsche Bahn 2
17:58 3:24 21:18 79,90 € Berlin-Schönefeld Flughafen Celle Deutsche Bahn 2
18:00 3:30 21:30 19,79 € Berlin Hannover BlaBlaCar 0
18:00 3:10 21:10 20,99 € Berlin Hannover BlaBlaCar 0
18:00 3:10 21:10 18,48 € Berlin Hannover BlaBlaCar 0
18:00 3:10 21:10 18 € Berlin Hannover BlaBlaCar 0
18:00 4h 22:00 23,59 € Bernau bei Berlin Munster BlaBlaCar 0
18:05 3:17 21:18 79,90 € Berlin-Schönefeld Flughafen Celle Deutsche Bahn 3
18:06 2:43 20:49 79,90 € Berlin Hbf Celle Deutsche Bahn 1
18:10 3:20 21:30 19,79 € Berlin Wunstorf BlaBlaCar 0
18:29 2:38 21:07 82,40 € Albrechtshof Celle Deutsche Bahn 2
18:29 2:38 21:07 79,90 € Berlin Hbf Celle Deutsche Bahn 1
18:38 3:29 22:07 77,90 € Berlin-Schönefeld Flughafen Celle Deutsche Bahn 2
18:49 3:18 22:07 77,90 € Berlin-Schönefeld Flughafen Celle Deutsche Bahn 3
18:56 2:26 21:18 71,90 € Berlin Hbf Celle Deutsche Bahn 1
18:58 2:24 21:18 75,40 € Albrechtshof Celle Deutsche Bahn 2
19:00 3h 22:00 16 € Potsdam Hannover BlaBlaCar 0
19:10 2:40 21:50 12 € Berlin Braunschweig BlaBlaCar 0
19:18 3:31 22:49 69,90 € Berlin-Schönefeld Flughafen Celle Deutsche Bahn 2
19:19 3:30 22:49 69,90 € Berlin-Schönefeld Flughafen Celle Deutsche Bahn 3
19:20 2:40 22:00 18 € Berlin Braunschweig BlaBlaCar 0
19:29 2:38 22:07 81,40 € Albrechtshof Celle Deutsche Bahn 2
19:30 2:20 21:50 17 € Potsdam Braunschweig BlaBlaCar 0
19:38 3:44 23:20 47,90 € Berlin-Schönefeld Flughafen Celle Deutsche Bahn 2
19:40 2:10 21:50 12 € Ludwigsfelde Peine BlaBlaCar 0
19:46 2:21 22:07 77,90 € Berlin Hbf Celle Deutsche Bahn 1
19:49 3:33 23:20 47,90 € Berlin-Schönefeld Flughafen Celle Deutsche Bahn 3
19:58 2:51 22:49 73,40 € Albrechtshof Celle Deutsche Bahn 2
20:00 4:20 00:20 24,79 € Berlin Celle BlaBlaCar 0
20:06 2:43 22:49 69,90 € Berlin Hbf Celle Deutsche Bahn 1
20:20 2:20 22:40 16 € Potsdam Braunschweig BlaBlaCar 0
20:29 2:53 23:20 43,40 € Albrechtshof Celle Deutsche Bahn 2
20:30 2:50 23:20 15 € Potsdam Hannover BlaBlaCar 0
20:30 5h 01:30 22,29 € Löwenberger Land Munster BlaBlaCar 0
20:38 3:37 00:15 47,90 € Berlin-Schönefeld Flughafen Celle Deutsche Bahn 2
20:46 2:36 23:20 39,90 € Berlin Hbf Celle Deutsche Bahn 1
20:50 2:50 23:40 8 € Seddiner See Langenhagen BlaBlaCar 0
21:20 3h 00:20 16 € Ludwigsfelde Hannover BlaBlaCar 0
21:26 2:49 00:15 47,90 € Berlin Hbf Celle Deutsche Bahn 1
21:29 2:46 00:15 51,40 € Albrechtshof Celle Deutsche Bahn 2
21:40 2:20 00:00 11 € Ludwigsfelde Braunschweig BlaBlaCar 0
21:40 2:20 00:00 12 € Potsdam Braunschweig BlaBlaCar 0
21:45 5:37 03:22 47,90 € Berlin-Schönefeld Flughafen Celle Deutsche Bahn 2
21:49 5:33 03:22 47,90 € Berlin-Schönefeld Flughafen Celle Deutsche Bahn 3
22:00 2:30 00:30 14 € Schönefeld Wolfsburg BlaBlaCar 0
22:10 3:50 02:00 25 € Bernau bei Berlin Hannover BlaBlaCar 0
22:28 4:54 03:22 43,40 € Albrechtshof Celle Deutsche Bahn 2
22:38 4:44 03:22 39,90 € Berlin Hbf Celle Deutsche Bahn 1
23:18 4:45 04:03 43,90 € Berlin-Schönefeld Flughafen Celle Deutsche Bahn 2
23:28 4:35 04:03 39,40 € Albrechtshof Celle Deutsche Bahn 2
23:28 4:35 04:03 43,90 € Berlin-Schönefeld Flughafen Celle Deutsche Bahn 3