Berlin Düsseldorf Mon, 27.05.

Departs Arrives Price From To Operator StopoversS
00:10 7:45 07:55 22,99 € Wannsee Innenstadt FlixBus 0
00:22 6:03 06:25 35 € Berlin Hbf Düsseldorf Hbf Deutsche Bahn 0
00:22 6:36 06:58 35 € Berlin Hbf Düsseldorf Flughafen Deutsche Bahn 1
02:30 8:50 11:20 19,99 € Flughafen Schönefeld Innenstadt FlixBus 0
02:55 8:25 11:20 19,99 € Schöneberg Innenstadt FlixBus 0
03:15 8:05 11:20 18,99 € Charlottenburg Innenstadt FlixBus 0
04:24 4:43 09:07 19 € Berlin Hbf Düsseldorf Hbf Deutsche Bahn 0
04:24 4:34 08:58 19 € Berlin Hbf Düsseldorf Flughafen Deutsche Bahn 0
05:28 4:34 10:02 23 € Berlin Hbf Düsseldorf Hbf Deutsche Bahn 0
05:32 5:04 10:36 23 € Berlin Hbf Düsseldorf Hbf Deutsche Bahn 1
05:45 9:50 15:35 19,99 € Flughafen Schönefeld Innenstadt FlixBus 0
06:15 9:20 15:35 19,99 € Schöneberg Innenstadt FlixBus 0
06:35 9h 15:35 22,99 € Charlottenburg Innenstadt FlixBus 0
06:45 4:22 11:07 23 € Berlin Hbf Düsseldorf Hbf Deutsche Bahn 0
06:45 4:13 10:58 23 € Berlin Hbf Düsseldorf Flughafen Deutsche Bahn 0
07:05 5:02 12:07 29 € Flughafen BER - Terminal 1-2 Düsseldorf Hbf Deutsche Bahn 2
07:05 4:53 11:58 29 € Flughafen BER - Terminal 1-2 Düsseldorf Flughafen Deutsche Bahn 2
07:45 4:13 11:58 29 € Berlin Hbf Düsseldorf Flughafen Deutsche Bahn 0
08:23 4:53 13:16 14,99 € Friedrichshain Innenstadt FlixTrain 0
08:34 4:42 13:16 14,99 € Tiergarten Innenstadt FlixTrain 0
08:45 4:13 12:58 29 € Berlin Hbf Düsseldorf Flughafen Deutsche Bahn 0
08:51 4:25 13:16 14,99 € Spandau Innenstadt FlixTrain 0
09:05 5:02 14:07 39 € Flughafen BER - Terminal 1-2 Düsseldorf Hbf Deutsche Bahn 2
09:05 4:53 13:58 39 € Flughafen BER - Terminal 1-2 Düsseldorf Flughafen Deutsche Bahn 2
10:20 9:20 19:40 18,99 € Charlottenburg Innenstadt FlixBus 0
11:00 6h 17:00 32,19 € Berlin Willich BlaBlaCar 0
11:05 5:02 16:07 35 € Flughafen BER - Terminal 1-2 Düsseldorf Hbf Deutsche Bahn 2
11:05 4:53 15:58 35 € Flughafen BER - Terminal 1-2 Düsseldorf Flughafen Deutsche Bahn 2
12:30 6:20 18:50 32,19 € Berlin Krefeld BlaBlaCar 0
12:34 4:42 17:16 14,99 € Tiergarten Innenstadt FlixTrain 0
12:51 4:25 17:16 14,99 € Spandau Innenstadt FlixTrain 0
13:05 5:02 18:07 35 € Flughafen BER - Terminal 1-2 Düsseldorf Hbf Deutsche Bahn 2
13:05 4:53 17:58 35 € Flughafen BER - Terminal 1-2 Düsseldorf Flughafen Deutsche Bahn 2
15:05 5:10 20:15 35 € Flughafen BER - Terminal 1-2 Düsseldorf Hbf Deutsche Bahn 2
15:05 5:53 20:58 29 € Flughafen BER - Terminal 1-2 Düsseldorf Flughafen Deutsche Bahn 2
16:22 4:55 21:17 14,99 € Friedrichshain Innenstadt FlixTrain 0
16:34 4:43 21:17 14,99 € Tiergarten Innenstadt FlixTrain 0
16:51 4:26 21:17 14,99 € Spandau Innenstadt FlixTrain 0
23:10 8:45 07:55 19,99 € Flughafen Schönefeld Innenstadt FlixBus 0
23:35 8:20 07:55 19,99 € Schöneberg Innenstadt FlixBus 0
23:55 8h 07:55 18,99 € Charlottenburg Innenstadt FlixBus 0