Berlin Flensburg Wed, 17.07.

Departs Arrives Price From To Operator StopoversS
01:00 8:35 09:35 46,47 € Charlottenburg Südstadt FlixBus 1
07:05 7:55 15:00 36,47 € Schöneberg Südstadt FlixBus 1
07:55 7:05 15:00 35,97 € Tegel Südstadt FlixBus 1
08:45 6:15 15:00 28,98 € Charlottenburg Südstadt FlixBus 0
10:30 8:30 19:00 35,97 € Alexanderstraße 3 Südstadt FlixBus 1
10:35 8:25 19:00 36,47 € Tegel Südstadt FlixBus 1
14:00 6:15 20:15 30,48 € Charlottenburg Südstadt FlixBus 0
15:15 7:20 22:35 35,97 € Tegel Südstadt FlixBus 1
16:35 6h 22:35 24,98 € Schöneberg Südstadt FlixBus 0
17:00 5h 22:00 37,19 € Berlin Reußenköge BlaBlaCar 0
17:00 5:35 22:35 24,98 € Charlottenburg Südstadt FlixBus 0
19:30 7:50 03:20 60,97 € Tegel Südstadt FlixBus 1
22:25 6:20 04:45 44,98 € Schöneberg Südstadt FlixBus 0
22:45 6h 04:45 44,98 € Charlottenburg Südstadt FlixBus 0
23:00 5:45 04:45 44,98 € Tegel Südstadt FlixBus 0