Berlin Hannover Tue, 16.04.

Departs Arrives Price From To Operator StopoversS
00:22 2:47 03:09 12 € Berlin Hbf Hannover Hbf Deutsche Bahn 0
02:35 5h 07:35 49,99 € Schöneberg Oststadt FlixBus 0
03:00 4:35 07:35 29,99 € Charlottenburg Oststadt FlixBus 0
04:24 1:54 06:18 12 € Berlin Hbf Hannover Hbf Deutsche Bahn 0
04:55 4:25 09:20 29,99 € Flughafen Schönefeld Oststadt FlixBus 0
05:20 4h 09:20 24,99 € Schöneberg Oststadt FlixBus 0
05:28 2h 07:28 12 € Berlin Hbf Hannover Hbf Deutsche Bahn 0
06:00 3:20 09:20 24,99 € Charlottenburg Oststadt FlixBus 0
06:20 2:50 09:10 17,29 € Berlin Hannover BlaBlaCar 0
06:20 2:40 09:00 8 € Blankenfelde-Mahlow Hannover BlaBlaCar 0
06:34 1:46 08:20 19,99 € Tiergarten Mitte FlixTrain 0
06:45 1:43 08:28 31 € Berlin Hbf Hannover Hbf Deutsche Bahn 0
06:51 1:29 08:20 19,99 € Spandau Mitte FlixTrain 0
06:59 1:38 08:37 27 € Berlin Hbf Hannover Hbf Deutsche Bahn 0
07:05 2:23 09:28 31 € Flughafen BER - Terminal 1-2 (S-Bahn) Hannover Hbf Deutsche Bahn 2
07:05 2:23 09:28 31 € Flughafen BER - Terminal 1-2 Hannover Hbf Deutsche Bahn 2
08:00 3:50 11:50 24,99 € Charlottenburg Oststadt FlixBus 0
09:05 4:10 13:15 39,99 € Flughafen Schönefeld Oststadt FlixBus 0
09:05 2:23 11:28 27 € Flughafen BER - Terminal 1-2 (S-Bahn) Hannover Hbf Deutsche Bahn 2
09:05 2:23 11:28 27 € Flughafen BER - Terminal 1-2 Hannover Hbf Deutsche Bahn 2
09:30 3:45 13:15 34,99 € Schöneberg Oststadt FlixBus 0
10:00 3:15 13:15 34,99 € Charlottenburg Oststadt FlixBus 0
10:35 4:15 14:50 34,99 € Flughafen Schönefeld Oststadt FlixBus 0
11:00 3:50 14:50 34,99 € Schöneberg Oststadt FlixBus 0
11:05 2:23 13:28 31 € Flughafen BER - Terminal 1-2 (S-Bahn) Hannover Hbf Deutsche Bahn 2
11:05 2:23 13:28 31 € Flughafen BER - Terminal 1-2 Hannover Hbf Deutsche Bahn 2
11:30 3:20 14:50 34,99 € Charlottenburg Oststadt FlixBus 0
12:40 2:50 15:30 16 € Potsdam Hannover BlaBlaCar 0
13:00 2:30 15:30 18,48 € Ketzin Langenhagen BlaBlaCar 0
13:05 2:23 15:28 35 € Flughafen BER - Terminal 1-2 (S-Bahn) Hannover Hbf Deutsche Bahn 2
13:05 2:23 15:28 35 € Flughafen BER - Terminal 1-2 Hannover Hbf Deutsche Bahn 2
13:20 2:50 16:10 15 € Potsdam Hannover BlaBlaCar 0
13:40 2:50 16:30 15 € Schönefeld Hannover BlaBlaCar 0
14:00 3h 17:00 24,79 € Berlin Hannover BlaBlaCar 0
14:41 1:39 16:20 19,99 € Tiergarten Mitte FlixTrain 0
14:51 1:29 16:20 19,99 € Spandau Mitte FlixTrain 0
15:05 2:23 17:28 35 € Flughafen BER - Terminal 1-2 (S-Bahn) Hannover Hbf Deutsche Bahn 2
15:05 2:23 17:28 35 € Flughafen BER - Terminal 1-2 Hannover Hbf Deutsche Bahn 2
16:30 2:50 19:20 18,48 € Berlin Hannover BlaBlaCar 0
17:00 3:15 20:15 24,99 € Charlottenburg Oststadt FlixBus 0
18:30 2:50 21:20 18,48 € Berlin Hannover BlaBlaCar 0
19:00 3:15 22:15 19,99 € Charlottenburg Oststadt FlixBus 0
19:45 4:35 00:20 29,99 € Flughafen Schönefeld Oststadt FlixBus 0
19:50 3:40 23:30 16 € Berlin Hannover BlaBlaCar 0
20:10 4:10 00:20 29,99 € Schöneberg Oststadt FlixBus 0
20:35 3:45 00:20 29,99 € Charlottenburg Oststadt FlixBus 0
20:55 3:25 00:20 24,99 € Wannsee Oststadt FlixBus 0
21:10 4h 01:10 29,99 € Flughafen Schönefeld Oststadt FlixBus 0
21:35 3:35 01:10 29,99 € Schöneberg Oststadt FlixBus 0
21:50 2:40 00:30 21 € Wildau Isernhagen BlaBlaCar 0
21:55 3:15 01:10 24,99 € Charlottenburg Oststadt FlixBus 0
22:20 2:10 00:30 12 € Werder (Havel) Hannover BlaBlaCar 0