Berlin Kassel Sun, 25.02.

Departs Arrives Price From To Operator StopoversS
00:01 9:12 09:13 46 € Albrechtshof Kassel Hbf Deutsche Bahn 6
00:01 8:49 08:50 46 € Albrechtshof Kassel-Wilhelmshöhe Deutsche Bahn 6
00:22 7:25 07:47 52,90 € Berlin Hbf Kassel Hbf Deutsche Bahn 2
00:22 7:10 07:32 49,90 € Berlin Hbf Kassel-Wilhelmshöhe Deutsche Bahn 1
00:42 8:31 09:13 46 € Berlin Hbf Kassel Hbf Deutsche Bahn 3
00:42 8:08 08:50 46 € Berlin Hbf Kassel-Wilhelmshöhe Deutsche Bahn 3
03:32 6:02 09:34 72,90 € Berlin-Schönefeld Flughafen Kassel Hbf Deutsche Bahn 2
03:32 5:42 09:14 69,90 € Berlin-Schönefeld Flughafen Kassel-Wilhelmshöhe Deutsche Bahn 1
04:02 5:32 09:34 46,90 € Berlin-Schönefeld Flughafen Kassel Hbf Deutsche Bahn 3
04:02 4:58 09:00 43,90 € Berlin-Schönefeld Flughafen Kassel-Wilhelmshöhe Deutsche Bahn 2
04:20 5:14 09:34 66,40 € Albrechtshof Kassel Hbf Deutsche Bahn 2
04:20 4:40 09:00 39,40 € Albrechtshof Kassel-Wilhelmshöhe Deutsche Bahn 2
04:20 4:54 09:14 63,40 € Albrechtshof Kassel-Wilhelmshöhe Deutsche Bahn 1
04:32 5:02 09:34 50,90 € Berlin-Schönefeld Flughafen Kassel Hbf Deutsche Bahn 4
04:32 4:28 09:00 47,90 € Berlin-Schönefeld Flughafen Kassel-Wilhelmshöhe Deutsche Bahn 3
04:45 5:55 10:40 21,99 € Flughafen Schönefeld Wilhelmshöhe,Wahlershausen FlixBus 0
04:49 4:45 09:34 62,90 € Berlin Hbf Kassel Hbf Deutsche Bahn 1
04:49 4:25 09:14 59,90 € Berlin Hbf Kassel-Wilhelmshöhe Deutsche Bahn 0
05:15 5:25 10:40 19,99 € Schöneberg Wilhelmshöhe,Wahlershausen FlixBus 0
05:26 4:08 09:34 42,90 € Berlin Hbf Kassel Hbf Deutsche Bahn 2
05:26 3:34 09:00 39,90 € Berlin Hbf Kassel-Wilhelmshöhe Deutsche Bahn 1
05:32 5:08 10:40 61,90 € Berlin-Schönefeld Flughafen Kassel Hbf Deutsche Bahn 3
05:32 4:43 10:15 58,90 € Berlin-Schönefeld Flughafen Kassel-Wilhelmshöhe Deutsche Bahn 2
05:35 5:05 10:40 18,99 € Charlottenburg Wilhelmshöhe,Wahlershausen FlixBus 0
05:49 4:51 10:40 61,90 € Berlin-Schönefeld Flughafen Kassel Hbf Deutsche Bahn 4
05:49 4:26 10:15 58,90 € Berlin-Schönefeld Flughafen Kassel-Wilhelmshöhe Deutsche Bahn 3
06:02 4:45 10:47 56,90 € Berlin-Schönefeld Flughafen Kassel Hbf Deutsche Bahn 3
06:02 4:33 10:35 53,90 € Berlin-Schönefeld Flughafen Kassel-Wilhelmshöhe Deutsche Bahn 2
06:19 4:28 10:47 56,90 € Berlin-Schönefeld Flughafen Kassel Hbf Deutsche Bahn 4
06:19 4:16 10:35 53,90 € Berlin-Schönefeld Flughafen Kassel-Wilhelmshöhe Deutsche Bahn 3
06:29 4:11 10:40 56,40 € Albrechtshof Kassel Hbf Deutsche Bahn 3
06:29 3:46 10:15 53,40 € Albrechtshof Kassel-Wilhelmshöhe Deutsche Bahn 2
06:45 3:55 10:40 52,90 € Berlin Hbf Kassel Hbf Deutsche Bahn 2
06:45 3:30 10:15 49,90 € Berlin Hbf Kassel-Wilhelmshöhe Deutsche Bahn 1
06:58 4:36 11:34 86,90 € Berlin-Schönefeld Flughafen Kassel Hbf Deutsche Bahn 2
06:58 4:16 11:14 83,90 € Berlin-Schönefeld Flughafen Kassel-Wilhelmshöhe Deutsche Bahn 1
07:00 5:30 12:30 23,99 € Charlottenburg Wilhelmshöhe,Wahlershausen FlixBus 0
07:01 3:46 10:47 60,40 € Albrechtshof Kassel Hbf Deutsche Bahn 2
07:01 3:34 10:35 57,40 € Albrechtshof Kassel-Wilhelmshöhe Deutsche Bahn 1
07:07 3:40 10:47 48,90 € Berlin Hbf Kassel Hbf Deutsche Bahn 2
07:07 3:28 10:35 45,90 € Berlin Hbf Kassel-Wilhelmshöhe Deutsche Bahn 1
07:51 7:39 15:30 38,98 € Spandau Wilhelmshöhe,Wahlershausen FlixTrain 1
07:57 3:37 11:34 76,90 € Berlin Hbf Kassel Hbf Deutsche Bahn 1
07:57 3:17 11:14 73,90 € Berlin Hbf Kassel-Wilhelmshöhe Deutsche Bahn 0
07:58 3:36 11:34 80,40 € Albrechtshof Kassel Hbf Deutsche Bahn 2
07:58 3:16 11:14 77,40 € Albrechtshof Kassel-Wilhelmshöhe Deutsche Bahn 1
08:01 3:46 11:47 71,40 € Albrechtshof Kassel Hbf Deutsche Bahn 2
08:01 3:30 11:31 68,40 € Albrechtshof Kassel-Wilhelmshöhe Deutsche Bahn 1
08:06 3:41 11:47 58,90 € Berlin Hbf Kassel Hbf Deutsche Bahn 2
08:06 3:25 11:31 55,90 € Berlin Hbf Kassel-Wilhelmshöhe Deutsche Bahn 1
08:18 4:29 12:47 86,90 € Berlin-Schönefeld Flughafen Kassel Hbf Deutsche Bahn 3
08:18 4:17 12:35 83,90 € Berlin-Schönefeld Flughafen Kassel-Wilhelmshöhe Deutsche Bahn 2
08:19 4:28 12:47 86,90 € Berlin-Schönefeld Flughafen Kassel Hbf Deutsche Bahn 4
08:19 4:16 12:35 83,90 € Berlin-Schönefeld Flughafen Kassel-Wilhelmshöhe Deutsche Bahn 3
08:58 4:36 13:34 102,90 € Berlin-Schönefeld Flughafen Kassel Hbf Deutsche Bahn 2
08:58 4:15 13:13 99,90 € Berlin-Schönefeld Flughafen Kassel-Wilhelmshöhe Deutsche Bahn 1
09:00 7:15 16:15 30,98 € Schöneberg Wilhelmshöhe,Wahlershausen FlixBus 1
09:01 3:46 12:47 90,40 € Albrechtshof Kassel Hbf Deutsche Bahn 2
09:01 3:34 12:35 87,40 € Albrechtshof Kassel-Wilhelmshöhe Deutsche Bahn 1
09:05 4:29 13:34 102,90 € Berlin-Schönefeld Flughafen Kassel Hbf Deutsche Bahn 3
09:05 4:08 13:13 99,90 € Berlin-Schönefeld Flughafen Kassel-Wilhelmshöhe Deutsche Bahn 2
09:08 3:39 12:47 76,90 € Berlin Hbf Kassel Hbf Deutsche Bahn 2
09:08 3:27 12:35 73,90 € Berlin Hbf Kassel-Wilhelmshöhe Deutsche Bahn 1
09:19 4:28 13:47 105,90 € Berlin-Schönefeld Flughafen Kassel Hbf Deutsche Bahn 4
09:19 4:12 13:31 102,90 € Berlin-Schönefeld Flughafen Kassel-Wilhelmshöhe Deutsche Bahn 3
09:35 5:55 15:30 44,99 € Flughafen Schönefeld Forstfeld FlixBus 0
09:38 5:02 14:40 105,90 € Berlin-Schönefeld Flughafen Kassel Hbf Deutsche Bahn 3
09:38 4:38 14:16 102,90 € Berlin-Schönefeld Flughafen Kassel-Wilhelmshöhe Deutsche Bahn 2
09:56 3:38 13:34 92,90 € Berlin Hbf Kassel Hbf Deutsche Bahn 1
09:56 3:17 13:13 89,90 € Berlin Hbf Kassel-Wilhelmshöhe Deutsche Bahn 0
09:57 3:37 13:34 96,40 € Berlin Hbf Kassel Hbf Deutsche Bahn 2
09:57 3:16 13:13 93,40 € Berlin Hbf Kassel-Wilhelmshöhe Deutsche Bahn 1
09:58 3:36 13:34 96,40 € Albrechtshof Kassel Hbf Deutsche Bahn 2
09:58 3:15 13:13 93,40 € Albrechtshof Kassel-Wilhelmshöhe Deutsche Bahn 1
09:58 4:49 14:47 105,90 € Berlin-Schönefeld Flughafen Kassel Hbf Deutsche Bahn 3
09:58 4:37 14:35 102,90 € Berlin-Schönefeld Flughafen Kassel-Wilhelmshöhe Deutsche Bahn 2
10:00 5:30 15:30 39,99 € Schöneberg Forstfeld FlixBus 0
10:01 3:46 13:47 108,30 € Albrechtshof Kassel Hbf Deutsche Bahn 2
10:01 3:30 13:31 106,40 € Albrechtshof Kassel-Wilhelmshöhe Deutsche Bahn 1
10:06 3:41 13:47 96,90 € Berlin Hbf Kassel Hbf Deutsche Bahn 2
10:06 3:25 13:31 93,90 € Berlin Hbf Kassel-Wilhelmshöhe Deutsche Bahn 1
10:19 4:28 14:47 105,90 € Berlin-Schönefeld Flughafen Kassel Hbf Deutsche Bahn 4
10:19 4:16 14:35 102,90 € Berlin-Schönefeld Flughafen Kassel-Wilhelmshöhe Deutsche Bahn 3
10:27 4:13 14:40 96,90 € Berlin Hbf Kassel Hbf Deutsche Bahn 2
10:27 3:49 14:16 93,90 € Berlin Hbf Kassel-Wilhelmshöhe Deutsche Bahn 1
10:29 4:11 14:40 100,40 € Albrechtshof Kassel Hbf Deutsche Bahn 3
10:29 3:47 14:16 97,40 € Albrechtshof Kassel-Wilhelmshöhe Deutsche Bahn 2
10:30 5h 15:30 37,99 € Charlottenburg Forstfeld FlixBus 0
10:45 4:15 15:00 93,90 € Berlin-Schönefeld Flughafen Kassel-Wilhelmshöhe Deutsche Bahn 2
10:49 4:11 15:00 93,90 € Berlin-Schönefeld Flughafen Kassel-Wilhelmshöhe Deutsche Bahn 3
10:58 3:49 14:47 100,40 € Albrechtshof Kassel Hbf Deutsche Bahn 3
10:58 3:37 14:35 97,40 € Albrechtshof Kassel-Wilhelmshöhe Deutsche Bahn 2
10:58 4:36 15:34 102,90 € Berlin-Schönefeld Flughafen Kassel Hbf Deutsche Bahn 2
10:58 4:16 15:14 99,90 € Berlin-Schönefeld Flughafen Kassel-Wilhelmshöhe Deutsche Bahn 1
11:00 7:35 18:35 41,98 € Schöneberg Wilhelmshöhe,Wahlershausen FlixBus 1
11:05 4:29 15:34 102,90 € Berlin-Schönefeld Flughafen Kassel Hbf Deutsche Bahn 3
11:05 4:09 15:14 99,90 € Berlin-Schönefeld Flughafen Kassel-Wilhelmshöhe Deutsche Bahn 2
11:06 3:41 14:47 96,90 € Berlin Hbf Kassel Hbf Deutsche Bahn 2
11:06 3:29 14:35 93,90 € Berlin Hbf Kassel-Wilhelmshöhe Deutsche Bahn 1
11:19 4:28 15:47 108,30 € Berlin-Schönefeld Flughafen Kassel Hbf Deutsche Bahn 4
11:19 4:12 15:31 108,30 € Berlin-Schönefeld Flughafen Kassel-Wilhelmshöhe Deutsche Bahn 3
11:26 3:34 15:00 83,90 € Berlin Hbf Kassel-Wilhelmshöhe Deutsche Bahn 1
11:34 3:26 15:00 106 € Berlin Hbf Kassel-Wilhelmshöhe Deutsche Bahn 2
11:38 5:02 16:40 105,90 € Berlin-Schönefeld Flughafen Kassel Hbf Deutsche Bahn 3
11:38 4:38 16:16 102,90 € Berlin-Schönefeld Flughafen Kassel-Wilhelmshöhe Deutsche Bahn 2
11:54 3:40 15:34 92,90 € Berlin Hbf Kassel Hbf Deutsche Bahn 1
11:54 3:20 15:14 89,90 € Berlin Hbf Kassel-Wilhelmshöhe Deutsche Bahn 0
11:57 3:37 15:34 96,40 € Berlin Hbf Kassel Hbf Deutsche Bahn 2
11:57 3:17 15:14 93,40 € Berlin Hbf Kassel-Wilhelmshöhe Deutsche Bahn 1
11:58 3:36 15:34 96,40 € Albrechtshof Kassel Hbf Deutsche Bahn 2
11:58 3:16 15:14 93,40 € Albrechtshof Kassel-Wilhelmshöhe Deutsche Bahn 1
11:58 4:49 16:47 105,90 € Berlin-Schönefeld Flughafen Kassel Hbf Deutsche Bahn 3
11:58 4:37 16:35 102,90 € Berlin-Schönefeld Flughafen Kassel-Wilhelmshöhe Deutsche Bahn 2
12:05 4:42 16:47 105,90 € Berlin-Schönefeld Flughafen Kassel Hbf Deutsche Bahn 4
12:05 4:30 16:35 102,90 € Berlin-Schönefeld Flughafen Kassel-Wilhelmshöhe Deutsche Bahn 3
12:06 3:41 15:47 108,30 € Berlin Hbf Kassel Hbf Deutsche Bahn 2
12:06 3:25 15:31 108,30 € Berlin Hbf Kassel-Wilhelmshöhe Deutsche Bahn 1
12:29 4:11 16:40 100,40 € Albrechtshof Kassel Hbf Deutsche Bahn 3
12:29 3:47 16:16 97,40 € Albrechtshof Kassel-Wilhelmshöhe Deutsche Bahn 2
12:29 4:11 16:40 96,90 € Berlin Hbf Kassel Hbf Deutsche Bahn 2
12:29 3:47 16:16 93,90 € Berlin Hbf Kassel-Wilhelmshöhe Deutsche Bahn 1
12:45 6:05 18:50 44,99 € Flughafen Schönefeld Wilhelmshöhe,Wahlershausen FlixBus 0
12:56 3:51 16:47 96,90 € Berlin Hbf Kassel Hbf Deutsche Bahn 2
12:56 3:39 16:35 93,90 € Berlin Hbf Kassel-Wilhelmshöhe Deutsche Bahn 1
12:58 3:49 16:47 100,40 € Albrechtshof Kassel Hbf Deutsche Bahn 3
12:58 3:37 16:35 97,40 € Albrechtshof Kassel-Wilhelmshöhe Deutsche Bahn 2
12:58 4:36 17:34 102,90 € Berlin-Schönefeld Flughafen Kassel Hbf Deutsche Bahn 2
12:58 4:16 17:14 99,90 € Berlin-Schönefeld Flughafen Kassel-Wilhelmshöhe Deutsche Bahn 1
13:05 4:29 17:34 102,90 € Berlin-Schönefeld Flughafen Kassel Hbf Deutsche Bahn 3
13:05 4:09 17:14 99,90 € Berlin-Schönefeld Flughafen Kassel-Wilhelmshöhe Deutsche Bahn 2
13:19 4:28 17:47 105,90 € Berlin-Schönefeld Flughafen Kassel Hbf Deutsche Bahn 4
13:19 4:13 17:32 102,90 € Berlin-Schönefeld Flughafen Kassel-Wilhelmshöhe Deutsche Bahn 3
13:25 4:52 18:17 99,90 € Berlin-Schönefeld Flughafen Kassel Hbf Deutsche Bahn 3
13:25 4:47 18:12 93,90 € Berlin-Schönefeld Flughafen Kassel-Wilhelmshöhe Deutsche Bahn 3
13:30 4:20 17:50 31 € Mühlenbecker Land Lohfelden BlaBlaCar 0
13:38 5:02 18:40 105,90 € Berlin-Schönefeld Flughafen Kassel Hbf Deutsche Bahn 3
13:38 4:38 18:16 102,90 € Berlin-Schönefeld Flughafen Kassel-Wilhelmshöhe Deutsche Bahn 2
13:40 5:10 18:50 37,99 € Charlottenburg Wilhelmshöhe,Wahlershausen FlixBus 0
13:56 3:38 17:34 92,90 € Berlin Hbf Kassel Hbf Deutsche Bahn 1
13:56 3:18 17:14 89,90 € Berlin Hbf Kassel-Wilhelmshöhe Deutsche Bahn 0
13:57 3:37 17:34 96,40 € Berlin Hbf Kassel Hbf Deutsche Bahn 2
13:57 3:17 17:14 93,40 € Berlin Hbf Kassel-Wilhelmshöhe Deutsche Bahn 1
13:58 3:36 17:34 96,40 € Albrechtshof Kassel Hbf Deutsche Bahn 2
13:58 3:16 17:14 93,40 € Albrechtshof Kassel-Wilhelmshöhe Deutsche Bahn 1
13:58 4:49 18:47 105,90 € Berlin-Schönefeld Flughafen Kassel Hbf Deutsche Bahn 3
13:58 4:32 18:30 102,90 € Berlin-Schönefeld Flughafen Kassel-Wilhelmshöhe Deutsche Bahn 2
14:06 3:41 17:47 96,90 € Berlin Hbf Kassel Hbf Deutsche Bahn 2
14:06 3:26 17:32 93,90 € Berlin Hbf Kassel-Wilhelmshöhe Deutsche Bahn 1
14:14 4:03 18:17 99,90 € Berlin Hbf Kassel Hbf Deutsche Bahn 2
14:14 3:58 18:12 93,90 € Berlin Hbf Kassel-Wilhelmshöhe Deutsche Bahn 2
14:19 4:28 18:47 105,90 € Berlin-Schönefeld Flughafen Kassel Hbf Deutsche Bahn 4
14:19 4:11 18:30 102,90 € Berlin-Schönefeld Flughafen Kassel-Wilhelmshöhe Deutsche Bahn 3
14:29 4:11 18:40 100,40 € Albrechtshof Kassel Hbf Deutsche Bahn 3
14:29 3:47 18:16 97,40 € Albrechtshof Kassel-Wilhelmshöhe Deutsche Bahn 2
14:29 4:11 18:40 96,90 € Berlin Hbf Kassel Hbf Deutsche Bahn 2
14:29 3:47 18:16 93,90 € Berlin Hbf Kassel-Wilhelmshöhe Deutsche Bahn 1
14:58 3:49 18:47 100,40 € Albrechtshof Kassel Hbf Deutsche Bahn 3
14:58 3:32 18:30 97,40 € Albrechtshof Kassel-Wilhelmshöhe Deutsche Bahn 2
14:58 4:36 19:34 86,90 € Berlin-Schönefeld Flughafen Kassel Hbf Deutsche Bahn 2
14:58 4:16 19:14 83,90 € Berlin-Schönefeld Flughafen Kassel-Wilhelmshöhe Deutsche Bahn 1
15:00 4:20 19:20 21 € Potsdam Kassel BlaBlaCar 0
15:05 4:29 19:34 86,90 € Berlin-Schönefeld Flughafen Kassel Hbf Deutsche Bahn 3
15:05 4:09 19:14 83,90 € Berlin-Schönefeld Flughafen Kassel-Wilhelmshöhe Deutsche Bahn 2
15:06 3:41 18:47 96,90 € Berlin Hbf Kassel Hbf Deutsche Bahn 2
15:06 3:24 18:30 93,90 € Berlin Hbf Kassel-Wilhelmshöhe Deutsche Bahn 1
15:19 4:28 19:47 105,90 € Berlin-Schönefeld Flughafen Kassel Hbf Deutsche Bahn 4
15:19 4:12 19:31 102,90 € Berlin-Schönefeld Flughafen Kassel-Wilhelmshöhe Deutsche Bahn 3
15:25 4:52 20:17 83,90 € Berlin-Schönefeld Flughafen Kassel Hbf Deutsche Bahn 3
15:25 4:47 20:12 81,90 € Berlin-Schönefeld Flughafen Kassel-Wilhelmshöhe Deutsche Bahn 3
15:30 4h 19:30 19 € Potsdam Kassel BlaBlaCar 0
15:34 7:01 22:35 40,98 € Tiergarten Wilhelmshöhe,Wahlershausen FlixTrain 1
15:38 5:02 20:40 102,90 € Berlin-Schönefeld Flughafen Kassel Hbf Deutsche Bahn 3
15:38 4:43 20:21 99,90 € Berlin-Schönefeld Flughafen Kassel-Wilhelmshöhe Deutsche Bahn 2
15:51 6:44 22:35 40,98 € Spandau Wilhelmshöhe,Wahlershausen FlixTrain 1
15:56 3:38 19:34 76,90 € Berlin Hbf Kassel Hbf Deutsche Bahn 1
15:56 3:18 19:14 73,90 € Berlin Hbf Kassel-Wilhelmshöhe Deutsche Bahn 0
15:57 3:37 19:34 80,40 € Berlin Hbf Kassel Hbf Deutsche Bahn 2
15:57 3:17 19:14 77,40 € Berlin Hbf Kassel-Wilhelmshöhe Deutsche Bahn 1
15:58 3:36 19:34 80,40 € Albrechtshof Kassel Hbf Deutsche Bahn 2
15:58 3:16 19:14 77,40 € Albrechtshof Kassel-Wilhelmshöhe Deutsche Bahn 1
15:58 4:50 20:48 102,90 € Berlin-Schönefeld Flughafen Kassel Hbf Deutsche Bahn 3
15:58 4:33 20:31 99,90 € Berlin-Schönefeld Flughafen Kassel-Wilhelmshöhe Deutsche Bahn 2
16:00 6:10 22:10 37,19 € Berlin Kassel BlaBlaCar 0
16:06 3:41 19:47 96,90 € Berlin Hbf Kassel Hbf Deutsche Bahn 2
16:06 3:25 19:31 93,90 € Berlin Hbf Kassel-Wilhelmshöhe Deutsche Bahn 1
16:19 4:29 20:48 102,90 € Berlin-Schönefeld Flughafen Kassel Hbf Deutsche Bahn 4
16:19 4:12 20:31 99,90 € Berlin-Schönefeld Flughafen Kassel-Wilhelmshöhe Deutsche Bahn 3
16:45 4:49 21:34 96,90 € Berlin-Schönefeld Flughafen Kassel Hbf Deutsche Bahn 3
16:45 4:15 21:00 93,90 € Berlin-Schönefeld Flughafen Kassel-Wilhelmshöhe Deutsche Bahn 2
16:48 4:46 21:34 96,90 € Berlin-Schönefeld Flughafen Kassel Hbf Deutsche Bahn 4
16:48 4:46 21:34 96,90 € Berlin-Schönefeld Flughafen Kassel Hbf Deutsche Bahn 4
16:48 4:12 21:00 93,90 € Berlin-Schönefeld Flughafen Kassel-Wilhelmshöhe Deutsche Bahn 3
16:48 4:12 21:00 93,90 € Berlin-Schönefeld Flughafen Kassel-Wilhelmshöhe Deutsche Bahn 3
16:49 4:45 21:34 96,90 € Berlin-Schönefeld Flughafen Kassel Hbf Deutsche Bahn 5
16:49 4:51 21:40 86,90 € Berlin-Schönefeld Flughafen Kassel Hbf Deutsche Bahn 4
16:49 4:11 21:00 93,90 € Berlin-Schönefeld Flughafen Kassel-Wilhelmshöhe Deutsche Bahn 4
16:49 4:33 21:22 83,90 € Berlin-Schönefeld Flughafen Kassel-Wilhelmshöhe Deutsche Bahn 3
16:58 3:50 20:48 96,40 € Albrechtshof Kassel Hbf Deutsche Bahn 3
16:58 3:33 20:31 93,40 € Albrechtshof Kassel-Wilhelmshöhe Deutsche Bahn 2
16:58 4:50 21:48 86,90 € Berlin-Schönefeld Flughafen Kassel Hbf Deutsche Bahn 3
16:58 5:21 22:19 81,90 € Berlin-Schönefeld Flughafen Kassel Hbf Deutsche Bahn 2
16:58 4:33 21:31 83,90 € Berlin-Schönefeld Flughafen Kassel-Wilhelmshöhe Deutsche Bahn 2
17:00 4h 21:00 23,59 € Berlin Kassel BlaBlaCar 0
17:00 5h 22:00 24,79 € Berlin Kassel BlaBlaCar 0
17:05 5:14 22:19 81,90 € Berlin-Schönefeld Flughafen Kassel Hbf Deutsche Bahn 3
17:06 3:42 20:48 92,90 € Berlin Hbf Kassel Hbf Deutsche Bahn 2
17:06 3:25 20:31 89,90 € Berlin Hbf Kassel-Wilhelmshöhe Deutsche Bahn 1
17:19 4:29 21:48 86,90 € Berlin-Schönefeld Flughafen Kassel Hbf Deutsche Bahn 4
17:19 4:12 21:31 83,90 € Berlin-Schönefeld Flughafen Kassel-Wilhelmshöhe Deutsche Bahn 3
17:26 4:08 21:34 86,90 € Berlin Hbf Kassel Hbf Deutsche Bahn 2
17:26 3:34 21:00 83,90 € Berlin Hbf Kassel-Wilhelmshöhe Deutsche Bahn 1
17:29 4:11 21:40 80,40 € Albrechtshof Kassel Hbf Deutsche Bahn 3
17:29 3:53 21:22 77,40 € Albrechtshof Kassel-Wilhelmshöhe Deutsche Bahn 2
17:34 4h 21:34 106 € Berlin Hbf Kassel Hbf Deutsche Bahn 3
17:34 3:26 21:00 106 € Berlin Hbf Kassel-Wilhelmshöhe Deutsche Bahn 2
17:38 5:02 22:40 86,90 € Berlin-Schönefeld Flughafen Kassel Hbf Deutsche Bahn 3
17:38 4:43 22:21 83,90 € Berlin-Schönefeld Flughafen Kassel-Wilhelmshöhe Deutsche Bahn 2
17:45 3:55 21:40 76,90 € Berlin Hbf Kassel Hbf Deutsche Bahn 2
17:45 3:37 21:22 73,90 € Berlin Hbf Kassel-Wilhelmshöhe Deutsche Bahn 1
17:56 4:23 22:19 81,90 € Berlin Hbf Kassel Hbf Deutsche Bahn 1
17:58 3:50 21:48 80,40 € Albrechtshof Kassel Hbf Deutsche Bahn 3
17:58 4:21 22:19 85,40 € Albrechtshof Kassel Hbf Deutsche Bahn 2
17:58 3:33 21:31 77,40 € Albrechtshof Kassel-Wilhelmshöhe Deutsche Bahn 2
18:06 3:42 21:48 76,90 € Berlin Hbf Kassel Hbf Deutsche Bahn 2
18:06 3:25 21:31 73,90 € Berlin Hbf Kassel-Wilhelmshöhe Deutsche Bahn 1
18:25 4:31 22:56 72,90 € Berlin-Schönefeld Flughafen Kassel Hbf Deutsche Bahn 2
18:25 4:20 22:45 69,90 € Berlin-Schönefeld Flughafen Kassel-Wilhelmshöhe Deutsche Bahn 1
18:29 4:11 22:40 80,40 € Albrechtshof Kassel Hbf Deutsche Bahn 3
18:29 3:52 22:21 77,40 € Albrechtshof Kassel-Wilhelmshöhe Deutsche Bahn 2
18:29 4:11 22:40 76,90 € Berlin Hbf Kassel Hbf Deutsche Bahn 2
18:29 3:52 22:21 73,90 € Berlin Hbf Kassel-Wilhelmshöhe Deutsche Bahn 1
18:30 4:10 22:40 24,79 € Berlin Kaufungen BlaBlaCar 0
18:58 4:36 23:34 72,90 € Berlin-Schönefeld Flughafen Kassel Hbf Deutsche Bahn 2
18:58 4:16 23:14 69,90 € Berlin-Schönefeld Flughafen Kassel-Wilhelmshöhe Deutsche Bahn 1
19:05 4:29 23:34 72,90 € Berlin-Schönefeld Flughafen Kassel Hbf Deutsche Bahn 3
19:05 4:09 23:14 69,90 € Berlin-Schönefeld Flughafen Kassel-Wilhelmshöhe Deutsche Bahn 2
19:07 3:49 22:56 76,40 € Albrechtshof Kassel Hbf Deutsche Bahn 1
19:07 3:38 22:45 73,40 € Albrechtshof Kassel-Wilhelmshöhe Deutsche Bahn 0
19:18 4:55 00:13 64,90 € Berlin-Schönefeld Flughafen Kassel Hbf Deutsche Bahn 3
19:18 5:03 00:21 67,90 € Berlin-Schönefeld Flughafen Kassel-Wilhelmshöhe Deutsche Bahn 4
19:19 4:54 00:13 64,90 € Berlin-Schönefeld Flughafen Kassel Hbf Deutsche Bahn 4
19:19 5:02 00:21 67,90 € Berlin-Schönefeld Flughafen Kassel-Wilhelmshöhe Deutsche Bahn 5
19:26 3:30 22:56 62,90 € Berlin Hbf Kassel Hbf Deutsche Bahn 1
19:26 3:19 22:45 59,90 € Berlin Hbf Kassel-Wilhelmshöhe Deutsche Bahn 0
19:56 3:38 23:34 62,90 € Berlin Hbf Kassel Hbf Deutsche Bahn 1
19:56 3:18 23:14 59,90 € Berlin Hbf Kassel-Wilhelmshöhe Deutsche Bahn 0
19:57 3:37 23:34 66,40 € Berlin Hbf Kassel Hbf Deutsche Bahn 2
19:57 3:17 23:14 63,40 € Berlin Hbf Kassel-Wilhelmshöhe Deutsche Bahn 1
19:58 3:36 23:34 66,40 € Albrechtshof Kassel Hbf Deutsche Bahn 2
19:58 3:16 23:14 63,40 € Albrechtshof Kassel-Wilhelmshöhe Deutsche Bahn 1
20:06 4:07 00:13 64,90 € Berlin Hbf Kassel Hbf Deutsche Bahn 2
20:06 4:15 00:21 67,90 € Berlin Hbf Kassel-Wilhelmshöhe Deutsche Bahn 3
22:28 6:45 05:13 145,60 € Albrechtshof Kassel Hbf Deutsche Bahn 3
22:28 7:12 05:40 54,40 € Albrechtshof Kassel-Wilhelmshöhe Deutsche Bahn 4
22:38 6:35 05:13 145,60 € Berlin Hbf Kassel Hbf Deutsche Bahn 2
22:38 7:02 05:40 50,90 € Berlin Hbf Kassel-Wilhelmshöhe Deutsche Bahn 3
23:18 6:56 06:14 37,90 € Berlin-Schönefeld Flughafen Kassel-Wilhelmshöhe Deutsche Bahn 2
23:28 6:48 06:16 47,40 € Albrechtshof Kassel Hbf Deutsche Bahn 3
23:28 7:49 07:17 47,40 € Albrechtshof Kassel Hbf Deutsche Bahn 2
23:28 6:39 06:07 47,40 € Albrechtshof Kassel-Wilhelmshöhe Deutsche Bahn 3
23:28 6:46 06:14 33,40 € Albrechtshof Kassel-Wilhelmshöhe Deutsche Bahn 2
23:38 6:38 06:16 43,90 € Berlin-Schönefeld Flughafen Kassel Hbf Deutsche Bahn 3
23:38 7:39 07:17 43,90 € Berlin-Schönefeld Flughafen Kassel Hbf Deutsche Bahn 2
23:38 6:29 06:07 43,90 € Berlin-Schönefeld Flughafen Kassel-Wilhelmshöhe Deutsche Bahn 3
23:38 6:56 06:34 43,90 € Berlin-Schönefeld Flughafen Kassel-Wilhelmshöhe Deutsche Bahn 2