Berlin Leuven Fri, 24.05.

Departs Arrives Price From To Operator StopoversS
00:10 22:45 22:55 116,96 € Alexanderstraße 3 Kessel Lo FlixBus 2
04:10 18:45 22:55 95,97 € Flughafen Schönefeld Kessel Lo FlixBus 1
05:00 17:55 22:55 95,97 € Charlottenburg Kessel Lo FlixBus 1
10:30 20h 06:30 82,96 € Alexanderstraße 3 Kessel Lo FlixBus 2
13:45 16:45 06:30 80,97 € Flughafen Schönefeld Kessel Lo FlixBus 1
14:40 15:50 06:30 95,97 € Charlottenburg Kessel Lo FlixBus 1
19:10 17:45 12:55 76,96 € Alexanderstraße 3 Kessel Lo FlixBus 2
19:10 17:45 12:55 78,97 € Charlottenburg Kessel Lo FlixBus 1
19:55 17h 12:55 76,96 € Flughafen Schönefeld Kessel Lo FlixBus 2
23:10 18h 17:10 93,96 € Flughafen Schönefeld Kessel Lo FlixBus 2
23:55 17:15 17:10 88,96 € Charlottenburg Kessel Lo FlixBus 2