Berlin München Sun, 23.06.

Departs Arrives Price From To Operator StopoversS
04:45 11:15 16:00 83,97 € Alexanderstraße 3 Ludwigsvorstadt FlixBus 1
05:10 10:50 16:00 83,97 € Stralau Ludwigsvorstadt FlixBus 1
05:35 10:25 16:00 82,97 € Flughafen Schönefeld Ludwigsvorstadt FlixBus 1
06:00 4:02 10:02 89 € Berlin Hbf München Hbf Deutsche Bahn 0
06:15 11:20 17:35 85,97 € Alexanderstraße 3 Freimann FlixBus 1
06:28 4:35 11:03 47 € Berlin Hbf München Hbf Deutsche Bahn 0
06:30 6:30 13:00 33,49 € Schönefeld München BlaBlaCar 0
07:00 10:35 17:35 94,97 € Charlottenburg Freimann FlixBus 1
07:00 11:05 18:05 83,97 € Flughafen Schönefeld Ludwigsvorstadt FlixBus 1
07:00 10:35 17:35 83,97 € Flughafen Schönefeld Freimann FlixBus 1
07:04 4:07 11:11 99 € Berlin Hbf München Hbf Deutsche Bahn 0
07:15 10:20 17:35 94,97 € Schöneberg Freimann FlixBus 1
07:15 10:50 18:05 94,97 € Schöneberg Ludwigsvorstadt FlixBus 1
07:40 8:45 16:25 40,98 € Charlottenburg Ludwigsvorstadt FlixBus 0
08:00 7:30 15:30 36,98 € Charlottenburg Ludwigsvorstadt FlixBus 0
08:12 3:50 12:02 99 € Berlin Hbf München Hbf Deutsche Bahn 0
08:28 4:33 13:01 139 € Berlin Hbf München Hbf Deutsche Bahn 0
08:40 11:10 19:50 65,97 € Alexanderstraße 3 Ludwigsvorstadt FlixBus 1
08:40 10:40 19:20 66,47 € Alexanderstraße 3 Freimann FlixBus 1
09:04 4:05 13:09 149 € Berlin Hbf München Hbf Deutsche Bahn 0
09:05 4:56 14:01 149 € Flughafen BER - Terminal 1-2 München Hbf Deutsche Bahn 1
09:20 7:45 17:05 38,98 € Charlottenburg Ludwigsvorstadt FlixBus 0
09:34 4:27 14:01 149 € Berlin Hbf München Hbf Deutsche Bahn 0
09:40 6:30 16:10 59,49 € Berlin Egling BlaBlaCar 0
09:45 10:05 19:50 66,47 € Flughafen Schönefeld Ludwigsvorstadt FlixBus 1
09:45 9:35 19:20 66,47 € Flughafen Schönefeld Freimann FlixBus 1
09:55 9:25 19:20 80,47 € Schöneberg Freimann FlixBus 1
09:55 9:55 19:50 81,47 € Schöneberg Ludwigsvorstadt FlixBus 1
10:04 4:35 14:39 149 € Berlin Hbf München Hbf Deutsche Bahn 1
10:20 9h 19:20 80,97 € Charlottenburg Freimann FlixBus 1
10:28 4:36 15:04 149 € Berlin Hbf München Hbf Deutsche Bahn 0
11:00 6h 17:00 37,19 € Berlin München BlaBlaCar 0
11:00 6:10 17:10 37,19 € Berlin München BlaBlaCar 0
11:04 4:04 15:08 198 € Berlin Hbf München Hbf Deutsche Bahn 0
11:05 4:56 16:01 203 € Flughafen BER - Terminal 1-2 München Hbf Deutsche Bahn 1
11:05 5:36 16:41 203 € Flughafen BER - Terminal 1-2 München Hbf Deutsche Bahn 2
11:20 10:15 21:35 59,47 € Schöneberg Freimann FlixBus 1
11:40 10:05 21:45 77,97 € Flughafen Schönefeld Ludwigsvorstadt FlixBus 1
12:00 6:20 18:20 43,39 € Berlin München BlaBlaCar 0
12:04 3:57 16:01 198 € Berlin Hbf München Hbf Deutsche Bahn 0
12:04 4:37 16:41 198 € Berlin Hbf München Hbf Deutsche Bahn 1
12:05 9:40 21:45 77,47 € Schöneberg Ludwigsvorstadt FlixBus 1
12:28 4:33 17:01 149 € Berlin Hbf München Hbf Deutsche Bahn 0
12:30 6h 18:30 43,39 € Berlin München BlaBlaCar 0
12:40 8:55 21:35 72,47 € Charlottenburg Freimann FlixBus 1
12:40 8:10 20:50 69,98 € Charlottenburg Ludwigsvorstadt FlixBus 0
13:00 6:10 19:10 55,79 € Berlin München BlaBlaCar 0
13:04 4:06 17:10 198 € Berlin Hbf München Hbf Deutsche Bahn 0
13:05 4:58 18:03 203 € Flughafen BER - Terminal 1-2 München Hbf Deutsche Bahn 1
13:34 4:29 18:03 198 € Berlin Hbf München Hbf Deutsche Bahn 0
14:10 8:10 22:20 43,98 € Tegel Ludwigsvorstadt FlixBus 0
14:29 4:34 19:03 119 € Berlin Hbf München Hbf Deutsche Bahn 0
15:00 5:40 20:40 32,19 € Berlin Freising BlaBlaCar 0
15:00 7:20 22:20 43,98 € Charlottenburg Ludwigsvorstadt FlixBus 0
15:04 4:07 19:11 139 € Berlin Hbf München Hbf Deutsche Bahn 0
15:05 4:57 20:02 139 € Flughafen BER - Terminal 1-2 München Hbf Deutsche Bahn 1
15:16 11:19 02:35 65,47 € Wedding Ludwigsvorstadt FlixTrain 1
15:28 11:07 02:35 63,97 € Tiergarten Ludwigsvorstadt FlixTrain 1
15:30 5:50 21:20 43,39 € Berlin München BlaBlaCar 0
16:00 5:50 21:50 37,19 € Berlin München BlaBlaCar 0
16:11 3:51 20:02 139 € Berlin Hbf München Hbf Deutsche Bahn 0
16:25 8:35 01:00 67,98 € Flughafen Schönefeld Ludwigsvorstadt FlixBus 0
16:29 4:34 21:03 149 € Berlin Hbf München Hbf Deutsche Bahn 0
16:50 5:40 22:30 34,69 € Nuthetal München BlaBlaCar 0
16:50 8:10 01:00 67,98 € Schöneberg Ludwigsvorstadt FlixBus 0
17:04 4:08 21:12 139 € Berlin Hbf München Hbf Deutsche Bahn 0
17:05 4:56 22:01 139 € Flughafen BER - Terminal 1-2 München Hbf Deutsche Bahn 1
17:20 7:40 01:00 67,98 € Charlottenburg Ludwigsvorstadt FlixBus 0
17:30 11:15 04:45 55,47 € Alexanderstraße 3 Ludwigsvorstadt FlixBus 1
17:40 6h 23:40 37,19 € Berlin München BlaBlaCar 0
17:40 11:05 04:45 55,97 € Wannsee Ludwigsvorstadt FlixBus 1
18:12 3:49 22:01 89 € Berlin Hbf München Hbf Deutsche Bahn 0
18:20 11:05 05:25 76,47 € Schöneberg Freimann FlixBus 1
18:29 4:34 23:03 89 € Berlin Hbf München Hbf Deutsche Bahn 0
19:04 4:03 23:07 99 € Berlin Hbf München Hbf Deutsche Bahn 0
19:05 4:56 00:01 139 € Flughafen BER - Terminal 1-2 München Hbf Deutsche Bahn 1
19:10 11h 06:10 61,97 € Alexanderstraße 3 Freimann FlixBus 1
19:55 10:15 06:10 63,47 € Flughafen Schönefeld Freimann FlixBus 1
20:00 6h 02:00 55,79 € Schönefeld München BlaBlaCar 0
20:04 3:57 00:01 99 € Berlin Hbf München Hbf Deutsche Bahn 0
21:00 10:55 07:55 55,97 € Alexanderstraße 3 Ludwigsvorstadt FlixBus 1
21:00 10:15 07:15 55,97 € Alexanderstraße 3 Freimann FlixBus 1
21:00 10:55 07:55 56,47 € Wannsee Ludwigsvorstadt FlixBus 1
21:00 10:15 07:15 56,47 € Wannsee Freimann FlixBus 1
21:00 7:45 04:45 40,98 € Charlottenburg Ludwigsvorstadt FlixBus 0
21:01 12:09 09:10 149 € Flughafen BER - Terminal 1-2 München Hbf Deutsche Bahn 3
21:15 10h 07:15 54,97 € Schöneberg Freimann FlixBus 1
21:15 10:40 07:55 55,97 € Schöneberg Ludwigsvorstadt FlixBus 1
22:20 9:35 07:55 56,97 € Flughafen Schönefeld Ludwigsvorstadt FlixBus 1
22:20 8:55 07:15 56,97 € Flughafen Schönefeld Freimann FlixBus 1
22:35 7:35 06:10 47,98 € Charlottenburg Freimann FlixBus 0
22:35 8:10 06:45 47,98 € Charlottenburg Ludwigsvorstadt FlixBus 0
23:30 7:45 07:15 40,98 € Charlottenburg Freimann FlixBus 0
23:30 8:25 07:55 40,98 € Charlottenburg Ludwigsvorstadt FlixBus 0
23:56 5:44 05:40 55 € Berlin Hbf München Hbf Deutsche Bahn 0