Berlin Ostrava Sun, 25.02.

Departs Arrives Price From To Operator StopoversS
23:10 11h 10:10 40,98 € Schöneberg Ostrava FlixBus 1
23:35 10:35 10:10 40,98 € Flughafen Schönefeld Ostrava FlixBus 1
01:55 11:05 13:00 52,98 € Charlottenburg Ostrava FlixBus 1
02:10 10:50 13:00 52,98 € Schöneberg Ostrava FlixBus 1
02:35 10:25 13:00 52,98 € Flughafen Schönefeld Ostrava FlixBus 1
02:45 12:30 15:15 57,98 € Tegel Ostrava FlixBus 1
03:10 12:05 15:15 57,98 € Charlottenburg Ostrava FlixBus 1
03:20 11:55 15:15 57,98 € Tiergarten Ostrava FlixBus 1
03:45 11:30 15:15 57,98 € Alexanderstraße 3 Ostrava FlixBus 1
04:10 11:05 15:15 57,98 € Stralau Ostrava FlixBus 1
04:35 10:40 15:15 54,98 € Flughafen Schönefeld Ostrava FlixBus 1
04:35 11:50 16:25 52,98 € Wannsee Ostrava FlixBus 1
06:00 10:25 16:25 62,98 € Tegel Ostrava FlixBus 1
06:30 9:55 16:25 62,98 € Charlottenburg Ostrava FlixBus 1
06:50 9:35 16:25 62,98 € Schöneberg Ostrava FlixBus 1
07:20 9:05 16:25 56,98 € Flughafen Schönefeld Ostrava FlixBus 1
12:40 9:20 22:00 49,99 € Charlottenburg Ostrava FlixBus 0
12:55 9:05 22:00 49,99 € Schöneberg Ostrava FlixBus 0
13:20 8:40 22:00 49,99 € Flughafen Schönefeld Ostrava FlixBus 0
14:10 12:20 02:30 72,98 € Alexanderstraße 3 Ostrava FlixBus 1
16:35 12h 04:35 52,98 € Charlottenburg Ostrava FlixBus 1
17:00 11:35 04:35 52,98 € Schöneberg Ostrava FlixBus 1
17:25 11:10 04:35 52,98 € Flughafen Schönefeld Ostrava FlixBus 1
20:40 12:05 08:45 52,98 € Charlottenburg Ostrava FlixBus 1
21:20 11:25 08:45 52,98 € Flughafen Schönefeld Ostrava FlixBus 1
22:00 13:05 11:05 50,98 € Charlottenburg Ostrava FlixBus 1
22:15 12:50 11:05 50,98 € Schöneberg Ostrava FlixBus 1
22:40 12:25 11:05 45,98 € Flughafen Schönefeld Ostrava FlixBus 1