Berlin Salzburg Sun, 25.02.

Departs Arrives Price From To Operator StopoversS
23:15 12:45 12:00 57,98 € Schöneberg Hellbrunner Landesstraße FlixBus 1
23:40 12:20 12:00 57,98 € Flughafen Schönefeld Hellbrunner Landesstraße FlixBus 1
00:01 11:54 11:55 46 € Albrechtshof Salzburg Hbf Deutsche Bahn 9
00:01 12:41 12:42 46 € Albrechtshof Salzburg Hbf Deutsche Bahn 8
00:42 11:13 11:55 46 € Berlin Hbf Salzburg Hbf Deutsche Bahn 6
00:42 12h 12:42 46 € Berlin Hbf Salzburg Hbf Deutsche Bahn 5
05:02 7:56 12:58 141,90 € Berlin-Schönefeld Flughafen Salzburg Hbf Deutsche Bahn 2
05:10 15:20 20:30 65,98 € Alexanderstraße 3 Hellbrunner Landesstraße FlixBus 1
05:29 7:29 12:58 135,40 € Albrechtshof Salzburg Hbf Deutsche Bahn 2
05:32 7:26 12:58 141,90 € Berlin-Schönefeld Flughafen Salzburg Hbf Deutsche Bahn 3
05:55 14:35 20:30 62,98 € Flughafen Schönefeld Hellbrunner Landesstraße FlixBus 1
06:28 6:30 12:58 131,90 € Berlin Hbf Salzburg Hbf Deutsche Bahn 1
07:25 6:34 13:59 141,90 € Berlin-Schönefeld Flughafen Salzburg Hbf Deutsche Bahn 2
07:29 6:30 13:59 135,40 € Albrechtshof Salzburg Hbf Deutsche Bahn 2
07:40 13:20 21:00 72,98 € Alexanderstraße 3 Hellbrunner Landesstraße FlixBus 1
07:45 7:13 14:58 141,90 € Berlin-Schönefeld Flughafen Salzburg Hbf Deutsche Bahn 2
07:49 7:09 14:58 141,90 € Berlin-Schönefeld Flughafen Salzburg Hbf Deutsche Bahn 3
07:58 8:44 16:42 113,40 € Albrechtshof Salzburg Hbf Deutsche Bahn 3
08:12 5:47 13:59 131,90 € Berlin Hbf Salzburg Hbf Deutsche Bahn 1
08:15 12:15 20:30 70,98 € Schöneberg Hellbrunner Landesstraße FlixBus 1
08:20 11:50 20:10 55,98 € Charlottenburg Hellbrunner Landesstraße FlixBus 1
08:28 6:30 14:58 131,90 € Berlin Hbf Salzburg Hbf Deutsche Bahn 1
08:45 12:15 21:00 52,98 € Schöneberg Hellbrunner Landesstraße FlixBus 1
08:45 12:15 21:00 63,98 € Flughafen Schönefeld Hellbrunner Landesstraße FlixBus 1
09:10 11:50 21:00 52,98 € Charlottenburg Hellbrunner Landesstraße FlixBus 1
09:45 7:13 16:58 165,40 € Berlin-Schönefeld Flughafen Salzburg Hbf Deutsche Bahn 2
09:49 7:09 16:58 165,40 € Berlin-Schönefeld Flughafen Salzburg Hbf Deutsche Bahn 3
09:58 7h 16:58 165,40 € Albrechtshof Salzburg Hbf Deutsche Bahn 2
10:28 14:02 00:30 74,98 € Tiergarten Hellbrunner Landesstraße FlixTrain 1
10:28 6:30 16:58 165,40 € Berlin Hbf Salzburg Hbf Deutsche Bahn 1
10:45 7:57 18:42 165,40 € Berlin-Schönefeld Flughafen Salzburg Hbf Deutsche Bahn 2
10:49 7:53 18:42 165,40 € Berlin-Schönefeld Flughafen Salzburg Hbf Deutsche Bahn 3
10:58 7:44 18:42 165,40 € Albrechtshof Salzburg Hbf Deutsche Bahn 2
11:34 7:08 18:42 165,40 € Berlin Hbf Salzburg Hbf Deutsche Bahn 1
11:40 11:15 22:55 62,98 € Charlottenburg Hellbrunner Landesstraße FlixBus 1
11:45 7:13 18:58 165,40 € Berlin-Schönefeld Flughafen Salzburg Hbf Deutsche Bahn 2
11:49 7:09 18:58 165,40 € Berlin-Schönefeld Flughafen Salzburg Hbf Deutsche Bahn 4
11:58 7h 18:58 165,40 € Albrechtshof Salzburg Hbf Deutsche Bahn 2
12:00 7:20 19:20 37,19 € Berlin Burghausen BlaBlaCar 0
12:28 6:30 18:58 165,40 € Berlin Hbf Salzburg Hbf Deutsche Bahn 1
12:45 7:14 19:59 165,40 € Berlin-Schönefeld Flughafen Salzburg Hbf Deutsche Bahn 2
12:48 7:11 19:59 165,40 € Berlin-Schönefeld Flughafen Salzburg Hbf Deutsche Bahn 3
12:48 7:11 19:59 165,40 € Berlin-Schönefeld Flughafen Salzburg Hbf Deutsche Bahn 3
12:49 7:10 19:59 165,40 € Berlin-Schönefeld Flughafen Salzburg Hbf Deutsche Bahn 4
12:58 7:01 19:59 165,40 € Albrechtshof Salzburg Hbf Deutsche Bahn 2
13:10 11:20 00:30 65,98 € Tegel Hellbrunner Landesstraße FlixBus 1
13:34 6:25 19:59 165,40 € Berlin Hbf Salzburg Hbf Deutsche Bahn 1
13:45 7:57 21:42 165,40 € Berlin-Schönefeld Flughafen Salzburg Hbf Deutsche Bahn 2
13:49 7:53 21:42 165,40 € Berlin-Schönefeld Flughafen Salzburg Hbf Deutsche Bahn 4
13:58 7:44 21:42 165,40 € Albrechtshof Salzburg Hbf Deutsche Bahn 2
14:00 10:30 00:30 55,98 € Charlottenburg Hellbrunner Landesstraße FlixBus 1
14:29 7:13 21:42 165,40 € Berlin Hbf Salzburg Hbf Deutsche Bahn 1
15:25 13:45 05:10 62,98 € Flughafen Schönefeld Hellbrunner Landesstraße FlixBus 1
15:45 7:14 22:59 165,40 € Berlin-Schönefeld Flughafen Salzburg Hbf Deutsche Bahn 2
15:49 7:10 22:59 165,40 € Berlin-Schönefeld Flughafen Salzburg Hbf Deutsche Bahn 4
15:50 13:20 05:10 62,98 € Schöneberg Hellbrunner Landesstraße FlixBus 1
15:58 7:01 22:59 165,40 € Albrechtshof Salzburg Hbf Deutsche Bahn 2
16:25 12:45 05:10 52,98 € Charlottenburg Hellbrunner Landesstraße FlixBus 1
16:29 6:30 22:59 165,40 € Berlin Hbf Salzburg Hbf Deutsche Bahn 1
16:45 7:52 00:37 125,90 € Berlin-Schönefeld Flughafen Salzburg Hbf Deutsche Bahn 3
16:48 7:49 00:37 153,90 € Berlin-Schönefeld Flughafen Salzburg Hbf Deutsche Bahn 4
16:48 7:49 00:37 125,90 € Berlin-Schönefeld Flughafen Salzburg Hbf Deutsche Bahn 4
16:49 7:48 00:37 125,90 € Berlin-Schönefeld Flughafen Salzburg Hbf Deutsche Bahn 5
16:58 7:39 00:37 129,40 € Albrechtshof Salzburg Hbf Deutsche Bahn 3
17:34 7:03 00:37 125,90 € Berlin Hbf Salzburg Hbf Deutsche Bahn 2
17:45 8:01 01:46 165,40 € Berlin-Schönefeld Flughafen Salzburg Hbf Deutsche Bahn 2
17:49 7:57 01:46 165,40 € Berlin-Schönefeld Flughafen Salzburg Hbf Deutsche Bahn 4
17:58 7:48 01:46 165,40 € Albrechtshof Salzburg Hbf Deutsche Bahn 2
18:10 13:40 07:50 53,98 € Alexanderstraße 3 Hellbrunner Landesstraße FlixBus 1
18:29 7:17 01:46 165,40 € Berlin Hbf Salzburg Hbf Deutsche Bahn 1
18:55 12:55 07:50 51,98 € Flughafen Schönefeld Hellbrunner Landesstraße FlixBus 1
19:25 7:22 02:47 165,40 € Berlin-Schönefeld Flughafen Salzburg Hbf Deutsche Bahn 2
19:29 7:18 02:47 165,40 € Albrechtshof Salzburg Hbf Deutsche Bahn 2
19:58 12h 07:58 59,40 € Albrechtshof Salzburg Hbf Deutsche Bahn 3
20:04 6:43 02:47 165,40 € Berlin Hbf Salzburg Hbf Deutsche Bahn 1
21:29 12:13 09:42 60,40 € Albrechtshof Salzburg Hbf Deutsche Bahn 4
21:29 12:30 09:59 51,40 € Albrechtshof Salzburg Hbf Deutsche Bahn 3
21:35 10:15 07:50 59,99 € Charlottenburg Hellbrunner Landesstraße FlixBus 0