Berlin Stendal Tue, 05.03.

Departs Arrives Price From To Operator StopoversS
10:58 1:49 12:47 49,40 € Albrechtshof Stendal-Stadtsee Deutsche Bahn 2
11:02 2:05 13:07 35,40 € Albrechtshof Stendal Vorbf Deutsche Bahn 1
11:02 2:03 13:05 35,40 € Albrechtshof Stendal-Stadtsee Deutsche Bahn 1
11:02 1:07 12:09 34,40 € Albrechtshof Stendal Deutsche Bahn 0
11:05 3:02 14:07 36,90 € Berlin-Schönefeld Flughafen Stendal Vorbf Deutsche Bahn 3
11:05 3h 14:05 37,60 € Berlin-Schönefeld Flughafen Stendal-Stadtsee Deutsche Bahn 3
11:05 2:22 13:27 36,80 € Berlin-Schönefeld Flughafen Stendal Deutsche Bahn 2
11:06 1:40 12:47 45,90 € Berlin Hbf Stendal-Stadtsee Deutsche Bahn 1
11:07 2h 13:07 33,90 € Albrechtshof Stendal Vorbf Deutsche Bahn 3
11:07 1:58 13:05 35,50 € Albrechtshof Stendal-Stadtsee Deutsche Bahn 3
11:07 1:02 12:09 33,90 € Albrechtshof Stendal Deutsche Bahn 2
11:24 1:43 13:07 31,90 € Berlin Hbf Stendal Vorbf Deutsche Bahn 1
11:24 1:41 13:05 31,90 € Berlin Hbf Stendal-Stadtsee Deutsche Bahn 1
11:24 45 min 12:09 29,90 € Berlin Hbf Stendal Deutsche Bahn 0
11:29 2:17 13:47 44 € Albrechtshof Stendal-Stadtsee Deutsche Bahn 2
11:57 2:09 14:07 31 € Berlin Hbf Stendal Vorbf Deutsche Bahn 2
11:57 2:07 14:05 32 € Berlin Hbf Stendal-Stadtsee Deutsche Bahn 2
11:57 1:29 13:27 30,80 € Berlin Hbf Stendal Deutsche Bahn 1
11:58 2:09 14:07 31 € Albrechtshof Stendal Vorbf Deutsche Bahn 3
11:58 2:07 14:05 32 € Albrechtshof Stendal-Stadtsee Deutsche Bahn 3
11:58 1:29 13:27 30,80 € Albrechtshof Stendal Deutsche Bahn 2
11:58 2:49 14:47 41,90 € Berlin-Schönefeld Flughafen Stendal-Stadtsee Deutsche Bahn 2
12:19 2:28 14:47 41,90 € Berlin-Schönefeld Flughafen Stendal-Stadtsee Deutsche Bahn 3
12:25 2:42 15:07 28,90 € Berlin-Schönefeld Flughafen Stendal Vorbf Deutsche Bahn 2
12:25 2:40 15:05 28,90 € Berlin-Schönefeld Flughafen Stendal-Stadtsee Deutsche Bahn 2
12:25 1:46 14:11 27,90 € Berlin-Schönefeld Flughafen Stendal Deutsche Bahn 1
12:28 3:19 15:47 46 € Berlin-Schönefeld Flughafen Stendal-Stadtsee Deutsche Bahn 2
12:58 1:49 14:47 45,40 € Albrechtshof Stendal-Stadtsee Deutsche Bahn 2
13:03 2:04 15:07 31,40 € Albrechtshof Stendal Vorbf Deutsche Bahn 1
13:03 2:02 15:05 31,40 € Albrechtshof Stendal-Stadtsee Deutsche Bahn 1
13:03 1:08 14:11 31,40 € Albrechtshof Stendal Deutsche Bahn 0
13:05 3:02 16:07 36,90 € Berlin-Schönefeld Flughafen Stendal Vorbf Deutsche Bahn 3
13:05 3h 16:05 37,60 € Berlin-Schönefeld Flughafen Stendal-Stadtsee Deutsche Bahn 3
13:05 2:22 15:27 36,80 € Berlin-Schönefeld Flughafen Stendal Deutsche Bahn 2
13:06 1:41 14:47 41,90 € Berlin Hbf Stendal-Stadtsee Deutsche Bahn 1
13:07 2h 15:07 28,90 € Albrechtshof Stendal Vorbf Deutsche Bahn 3
13:07 1:58 15:05 30,90 € Albrechtshof Stendal-Stadtsee Deutsche Bahn 3
13:07 1:04 14:11 28,90 € Albrechtshof Stendal Deutsche Bahn 2
13:24 1:43 15:07 27,90 € Berlin Hbf Stendal Vorbf Deutsche Bahn 1
13:24 1:41 15:05 27,90 € Berlin Hbf Stendal-Stadtsee Deutsche Bahn 1
13:24 47 min 14:11 23,90 € Berlin Hbf Stendal Deutsche Bahn 0
13:28 3:19 16:47 46 € Berlin-Schönefeld Flughafen Stendal-Stadtsee Deutsche Bahn 2
13:29 2:18 15:47 44 € Albrechtshof Stendal-Stadtsee Deutsche Bahn 2
13:57 2:10 16:07 31 € Berlin Hbf Stendal Vorbf Deutsche Bahn 2
13:57 2:08 16:05 32 € Berlin Hbf Stendal-Stadtsee Deutsche Bahn 2
13:57 1:30 15:27 30,80 € Berlin Hbf Stendal Deutsche Bahn 1
13:58 2:09 16:07 31 € Albrechtshof Stendal Vorbf Deutsche Bahn 3
13:58 2:07 16:05 32 € Albrechtshof Stendal-Stadtsee Deutsche Bahn 3
13:58 1:29 15:27 30,80 € Albrechtshof Stendal Deutsche Bahn 2
14:20 2:27 16:47 44 € Berlin Hbf Stendal-Stadtsee Deutsche Bahn 1
14:25 2:42 17:07 28,90 € Berlin-Schönefeld Flughafen Stendal Vorbf Deutsche Bahn 2
14:25 2:40 17:05 28,90 € Berlin-Schönefeld Flughafen Stendal-Stadtsee Deutsche Bahn 2
14:25 1:46 16:11 27,90 € Berlin-Schönefeld Flughafen Stendal Deutsche Bahn 1
14:28 3:19 17:47 46 € Berlin-Schönefeld Flughafen Stendal-Stadtsee Deutsche Bahn 2
14:29 2:18 16:47 44 € Albrechtshof Stendal-Stadtsee Deutsche Bahn 2
14:38 3:27 18:05 43,90 € Berlin-Schönefeld Flughafen Stendal-Stadtsee Deutsche Bahn 2
15:04 2:03 17:07 31,40 € Albrechtshof Stendal Vorbf Deutsche Bahn 1
15:04 2:01 17:05 31,40 € Albrechtshof Stendal-Stadtsee Deutsche Bahn 1
15:04 1:07 16:11 31,40 € Albrechtshof Stendal Deutsche Bahn 0
15:05 3:02 18:07 36,90 € Berlin-Schönefeld Flughafen Stendal Vorbf Deutsche Bahn 3
15:05 3h 18:05 37,60 € Berlin-Schönefeld Flughafen Stendal-Stadtsee Deutsche Bahn 3
15:05 2:22 17:27 36,80 € Berlin-Schönefeld Flughafen Stendal Deutsche Bahn 2
15:07 2h 17:07 28,90 € Albrechtshof Stendal Vorbf Deutsche Bahn 3
15:07 1:58 17:05 30,90 € Albrechtshof Stendal-Stadtsee Deutsche Bahn 3
15:07 1:04 16:11 28,90 € Albrechtshof Stendal Deutsche Bahn 2
15:25 1:42 17:07 27,90 € Berlin Hbf Stendal Vorbf Deutsche Bahn 1
15:25 1:40 17:05 27,90 € Berlin Hbf Stendal-Stadtsee Deutsche Bahn 1
15:25 46 min 16:11 23,90 € Berlin Hbf Stendal Deutsche Bahn 0
15:28 3:15 18:43 46 € Berlin-Schönefeld Flughafen Stendal-Stadtsee Deutsche Bahn 2
15:29 2:18 17:47 44 € Albrechtshof Stendal-Stadtsee Deutsche Bahn 2
15:32 2:33 18:05 35,90 € Berlin Hbf Stendal-Stadtsee Deutsche Bahn 1
15:57 2:10 18:07 31 € Berlin Hbf Stendal Vorbf Deutsche Bahn 2
15:57 2:08 18:05 32 € Berlin Hbf Stendal-Stadtsee Deutsche Bahn 2
15:57 1:30 17:27 30,80 € Berlin Hbf Stendal Deutsche Bahn 1
15:58 2:09 18:07 31 € Albrechtshof Stendal Vorbf Deutsche Bahn 3
15:58 2:07 18:05 32 € Albrechtshof Stendal-Stadtsee Deutsche Bahn 3
15:58 1:29 17:27 30,80 € Albrechtshof Stendal Deutsche Bahn 2
16:20 2:23 18:43 44 € Berlin Hbf Stendal-Stadtsee Deutsche Bahn 1
16:25 2:40 19:05 26,90 € Berlin-Schönefeld Flughafen Stendal-Stadtsee Deutsche Bahn 2
16:25 1:44 18:09 25,90 € Berlin-Schönefeld Flughafen Stendal Deutsche Bahn 1
16:28 3:19 19:47 46 € Berlin-Schönefeld Flughafen Stendal-Stadtsee Deutsche Bahn 2
16:29 2:14 18:43 44 € Albrechtshof Stendal-Stadtsee Deutsche Bahn 2
16:58 2:09 19:07 29,90 € Berlin-Schönefeld Flughafen Stendal Vorbf Deutsche Bahn 2
16:58 3:07 20:05 29,90 € Berlin-Schönefeld Flughafen Stendal-Stadtsee Deutsche Bahn 2
16:58 1:59 18:57 29,90 € Berlin-Schönefeld Flughafen Stendal Deutsche Bahn 1
17:04 2:01 19:05 29,40 € Albrechtshof Stendal-Stadtsee Deutsche Bahn 1
17:04 1:05 18:09 29,40 € Albrechtshof Stendal Deutsche Bahn 0
17:07 1:58 19:05 28,90 € Albrechtshof Stendal-Stadtsee Deutsche Bahn 3
17:07 1:02 18:09 26,90 € Albrechtshof Stendal Deutsche Bahn 2
17:19 1:48 19:07 29,90 € Berlin-Schönefeld Flughafen Stendal Vorbf Deutsche Bahn 3
17:19 2:46 20:05 29,90 € Berlin-Schönefeld Flughafen Stendal-Stadtsee Deutsche Bahn 3
17:19 1:38 18:57 29,90 € Berlin-Schönefeld Flughafen Stendal Deutsche Bahn 2
17:23 1:42 19:05 25,90 € Berlin Hbf Stendal-Stadtsee Deutsche Bahn 1
17:23 46 min 18:09 19,90 € Berlin Hbf Stendal Deutsche Bahn 0
17:29 2:18 19:47 44 € Albrechtshof Stendal-Stadtsee Deutsche Bahn 2
17:58 1:09 19:07 33,40 € Albrechtshof Stendal Vorbf Deutsche Bahn 2
17:58 2:07 20:05 33,40 € Albrechtshof Stendal-Stadtsee Deutsche Bahn 2
17:58 59 min 18:57 28,40 € Albrechtshof Stendal Deutsche Bahn 1
17:58 2:49 20:47 26,90 € Berlin-Schönefeld Flughafen Stendal-Stadtsee Deutsche Bahn 2
18:06 1:01 19:07 29,90 € Berlin Hbf Stendal Vorbf Deutsche Bahn 1
18:06 1:59 20:05 29,90 € Berlin Hbf Stendal-Stadtsee Deutsche Bahn 1
18:06 51 min 18:57 24,90 € Berlin Hbf Stendal Deutsche Bahn 0
18:19 2:28 20:47 26,90 € Berlin-Schönefeld Flughafen Stendal-Stadtsee Deutsche Bahn 3
18:25 2:42 21:07 25,90 € Berlin-Schönefeld Flughafen Stendal Vorbf Deutsche Bahn 2
18:25 2:40 21:05 25,90 € Berlin-Schönefeld Flughafen Stendal-Stadtsee Deutsche Bahn 2
18:25 1:44 20:09 23,90 € Berlin-Schönefeld Flughafen Stendal Deutsche Bahn 1
18:28 3:19 21:47 46 € Berlin-Schönefeld Flughafen Stendal-Stadtsee Deutsche Bahn 2
18:58 1:49 20:47 30,40 € Albrechtshof Stendal-Stadtsee Deutsche Bahn 2
19:03 2:04 21:07 27,40 € Albrechtshof Stendal Vorbf Deutsche Bahn 1
19:03 2:02 21:05 27,40 € Albrechtshof Stendal-Stadtsee Deutsche Bahn 1
19:03 1:06 20:09 27,40 € Albrechtshof Stendal Deutsche Bahn 0
19:05 2:22 21:27 36,80 € Berlin-Schönefeld Flughafen Stendal Deutsche Bahn 2
19:06 1:41 20:47 26,90 € Berlin Hbf Stendal-Stadtsee Deutsche Bahn 1
19:07 2h 21:07 25,90 € Albrechtshof Stendal Vorbf Deutsche Bahn 3
19:07 1:58 21:05 26,90 € Albrechtshof Stendal-Stadtsee Deutsche Bahn 3
19:07 1:02 20:09 25,90 € Albrechtshof Stendal Deutsche Bahn 2
19:26 1:41 21:07 23,90 € Berlin Hbf Stendal Vorbf Deutsche Bahn 1
19:26 1:39 21:05 23,90 € Berlin Hbf Stendal-Stadtsee Deutsche Bahn 1
19:26 43 min 20:09 17,90 € Berlin Hbf Stendal Deutsche Bahn 0
19:29 2:18 21:47 44 € Albrechtshof Stendal-Stadtsee Deutsche Bahn 2
19:38 2:27 22:05 26,90 € Berlin-Schönefeld Flughafen Stendal-Stadtsee Deutsche Bahn 2
19:38 1:58 21:36 25,90 € Berlin-Schönefeld Flughafen Stendal Deutsche Bahn 1
19:49 2:16 22:05 26,90 € Berlin-Schönefeld Flughafen Stendal-Stadtsee Deutsche Bahn 3
19:49 1:47 21:36 25,90 € Berlin-Schönefeld Flughafen Stendal Deutsche Bahn 2
19:57 1:30 21:27 30,80 € Berlin Hbf Stendal Deutsche Bahn 1
19:58 1:29 21:27 30,80 € Albrechtshof Stendal Deutsche Bahn 2
20:18 2:14 22:32 25,90 € Berlin-Schönefeld Flughafen Stendal Vorbf Deutsche Bahn 2
20:18 1:59 22:17 23,90 € Berlin-Schönefeld Flughafen Stendal Deutsche Bahn 1
20:28 2:04 22:32 25,90 € Berlin-Schönefeld Flughafen Stendal Vorbf Deutsche Bahn 3
20:28 3:15 23:43 46 € Berlin-Schönefeld Flughafen Stendal-Stadtsee Deutsche Bahn 2
20:28 1:49 22:17 23,90 € Berlin-Schönefeld Flughafen Stendal Deutsche Bahn 2
20:29 1:36 22:05 29,40 € Albrechtshof Stendal-Stadtsee Deutsche Bahn 2
20:29 1:07 21:36 23,40 € Albrechtshof Stendal Deutsche Bahn 1
20:42 1:50 22:32 25,90 € Berlin Hbf Stendal Vorbf Deutsche Bahn 1
20:42 1:23 22:05 25,90 € Berlin Hbf Stendal-Stadtsee Deutsche Bahn 1
20:42 54 min 21:36 19,90 € Berlin Hbf Stendal Deutsche Bahn 0
20:50 1:10 22:00 8 € Ludwigsfelde Burg (bei Magdeburg) BlaBlaCar 0
21:05 2:22 23:27 36,80 € Berlin-Schönefeld Flughafen Stendal Deutsche Bahn 2
21:20 1:12 22:32 27,40 € Berlin Hbf Stendal Vorbf Deutsche Bahn 2
21:20 2:23 23:43 44 € Berlin Hbf Stendal-Stadtsee Deutsche Bahn 1
21:20 57 min 22:17 21,40 € Berlin Hbf Stendal Deutsche Bahn 1
21:29 1:03 22:32 27,40 € Albrechtshof Stendal Vorbf Deutsche Bahn 2
21:29 2:14 23:43 44 € Albrechtshof Stendal-Stadtsee Deutsche Bahn 2
21:29 48 min 22:17 21,40 € Albrechtshof Stendal Deutsche Bahn 1
21:57 1:30 23:27 30,80 € Berlin Hbf Stendal Deutsche Bahn 1
21:58 2:21 00:19 35,90 € Berlin-Schönefeld Flughafen Stendal Deutsche Bahn 1
21:59 1:28 23:27 30,80 € Albrechtshof Stendal Deutsche Bahn 2
22:59 1:20 00:19 30,80 € Albrechtshof Stendal Deutsche Bahn 1
23:07 1:12 00:19 30,80 € Berlin Hbf Stendal Deutsche Bahn 0
23:18 5:49 05:07 39,90 € Berlin-Schönefeld Flughafen Stendal Vorbf Deutsche Bahn 3
23:18 5:54 05:12 39,90 € Berlin-Schönefeld Flughafen Stendal-Stadtsee Deutsche Bahn 3
23:18 5:12 04:30 39,90 € Berlin-Schönefeld Flughafen Stendal Deutsche Bahn 2
23:28 5:39 05:07 37,40 € Albrechtshof Stendal Vorbf Deutsche Bahn 4
23:28 5:44 05:12 37,40 € Albrechtshof Stendal-Stadtsee Deutsche Bahn 4
23:28 5:02 04:30 37,40 € Albrechtshof Stendal Deutsche Bahn 3