Berlin ZAGREB Sun, 25.02.

Departs Arrives Price From To Operator StopoversS
23:15 16:15 15:30 107,98 € Schöneberg ZAGREB FlixBus 1
23:40 15:50 15:30 107,98 € Flughafen Schönefeld ZAGREB FlixBus 1
00:42 19:10 19:52 196,70 € Berlin Hbf Dobova Deutsche Bahn 9
02:45 18h 20:45 95,98 € Tegel ZAGREB FlixBus 1
03:20 17:25 20:45 95,98 € Tiergarten ZAGREB FlixBus 1
03:45 17h 20:45 95,98 € Alexanderstraße 3 ZAGREB FlixBus 1
04:10 16:35 20:45 95,98 € Stralau ZAGREB FlixBus 1
04:35 16:10 20:45 95,98 € Flughafen Schönefeld ZAGREB FlixBus 1
06:00 14:45 20:45 84,99 € Charlottenburg ZAGREB FlixBus 0
06:15 14:30 20:45 84,99 € Schöneberg ZAGREB FlixBus 0
07:25 13:22 20:47 149,90 € Berlin-Schönefeld Flughafen Zagreb Glavni Kolod. Deutsche Bahn 3
07:25 12:46 20:11 149,90 € Berlin-Schönefeld Flughafen Dobova Deutsche Bahn 3
07:29 13:18 20:47 143,40 € Albrechtshof Zagreb Glavni Kolod. Deutsche Bahn 3
07:29 12:42 20:11 143,40 € Albrechtshof Dobova Deutsche Bahn 3
07:45 15:01 22:46 169,90 € Berlin-Schönefeld Flughafen Dobova Deutsche Bahn 3
07:49 14:57 22:46 169,90 € Berlin-Schönefeld Flughafen Dobova Deutsche Bahn 4
08:12 12:35 20:47 139,90 € Berlin Hbf Zagreb Glavni Kolod. Deutsche Bahn 2
08:12 11:59 20:11 139,90 € Berlin Hbf Dobova Deutsche Bahn 2
08:28 14:18 22:46 159,90 € Berlin Hbf Dobova Deutsche Bahn 2
09:45 19:35 05:20 256,25 € Berlin-Schönefeld Flughafen Dobova Deutsche Bahn 5
09:49 19:31 05:20 256,25 € Berlin-Schönefeld Flughafen Dobova Deutsche Bahn 6
09:58 19:22 05:20 256,25 € Albrechtshof Dobova Deutsche Bahn 5
10:28 18:52 05:20 256,25 € Berlin Hbf Dobova Deutsche Bahn 4
11:40 18:30 06:10 99,98 € Charlottenburg ZAGREB FlixBus 1
12:45 20:10 08:55 260,30 € Berlin-Schönefeld Flughafen Dobova Deutsche Bahn 7
12:45 21:03 09:48 260,30 € Berlin-Schönefeld Flughafen Dobova Deutsche Bahn 6
12:48 20:07 08:55 260,30 € Berlin-Schönefeld Flughafen Dobova Deutsche Bahn 8
12:48 20:07 08:55 260,30 € Berlin-Schönefeld Flughafen Dobova Deutsche Bahn 8
12:48 21h 09:48 260,30 € Berlin-Schönefeld Flughafen Dobova Deutsche Bahn 7
12:49 20:06 08:55 260,30 € Berlin-Schönefeld Flughafen Dobova Deutsche Bahn 9
12:49 20:59 09:48 260,30 € Berlin-Schönefeld Flughafen Dobova Deutsche Bahn 8
12:58 19:57 08:55 260,30 € Albrechtshof Dobova Deutsche Bahn 7
12:58 20:50 09:48 260,30 € Albrechtshof Dobova Deutsche Bahn 6
13:10 19h 08:10 79,98 € Tegel ZAGREB FlixBus 1
13:34 19:21 08:55 260,30 € Berlin Hbf Dobova Deutsche Bahn 6
13:34 20:14 09:48 260,30 € Berlin Hbf Dobova Deutsche Bahn 5
14:10 18:05 08:15 89,98 € Alexanderstraße 3 ZAGREB FlixBus 1
14:15 15:15 05:30 99,98 € Schöneberg ZAGREB FlixBus 1
14:16 19:54 10:10 134,98 € Wedding ZAGREB FlixTrain 1
14:28 19:42 10:10 134,98 € Tiergarten ZAGREB FlixTrain 1
15:20 14:10 05:30 84,99 € Charlottenburg ZAGREB FlixBus 0
15:51 20:39 12:30 99,98 € Spandau ZAGREB FlixTrain 1
16:00 13:30 05:30 84,99 € Flughafen Schönefeld ZAGREB FlixBus 0
16:20 15:55 08:15 89,98 € Schöneberg ZAGREB FlixBus 1
18:40 16:15 10:55 84,98 € Alexanderstraße 3 ZAGREB FlixBus 1
19:25 18:27 13:52 280,55 € Berlin-Schönefeld Flughafen Dobova Deutsche Bahn 4
19:29 18:23 13:52 280,55 € Albrechtshof Dobova Deutsche Bahn 4
20:04 17:48 13:52 280,55 € Berlin Hbf Dobova Deutsche Bahn 3
20:30 14:25 10:55 84,99 € Charlottenburg ZAGREB FlixBus 0
20:45 14:10 10:55 84,99 € Schöneberg ZAGREB FlixBus 0
20:45 20:18 17:03 99,90 € Berlin-Schönefeld Flughafen Zagreb Glavni Kolod. Deutsche Bahn 3
20:45 19:41 16:26 99,90 € Berlin-Schönefeld Flughafen Dobova Deutsche Bahn 3
20:49 20:14 17:03 99,90 € Berlin-Schönefeld Flughafen Zagreb Glavni Kolod. Deutsche Bahn 4
20:49 19:37 16:26 99,90 € Berlin-Schönefeld Flughafen Dobova Deutsche Bahn 4
20:58 20:05 17:03 93,40 € Albrechtshof Zagreb Glavni Kolod. Deutsche Bahn 3
20:58 19:28 16:26 93,40 € Albrechtshof Dobova Deutsche Bahn 3
21:10 13:45 10:55 84,99 € Flughafen Schönefeld ZAGREB FlixBus 0
21:27 19:36 17:03 89,90 € Berlin Hbf Zagreb Glavni Kolod. Deutsche Bahn 2
21:27 18:59 16:26 89,90 € Berlin Hbf Dobova Deutsche Bahn 2
21:29 19:34 17:03 123,40 € Albrechtshof Zagreb Glavni Kolod. Deutsche Bahn 4
21:29 18:57 16:26 123,40 € Albrechtshof Dobova Deutsche Bahn 4
22:25 17:05 15:30 70,98 € Alexanderstraße 3 ZAGREB FlixBus 1