Bochum Aachen Sun, 23.06.

Departs Arrives Price From To Operator StopoversS
01:30 1:30 03:00 7,49 € Düsseldorf Riemst BlaBlaCar 0
04:30 1h 05:30 6,19 € Leverkusen Heinsberg BlaBlaCar 0
05:00 1:40 06:40 9,99 € Duisburg Lüttich BlaBlaCar 0
08:00 1h 09:00 7,49 € Düsseldorf Aachen BlaBlaCar 0
08:00 50 min 08:50 7,49 € Düsseldorf Aachen BlaBlaCar 0
09:40 50 min 10:30 8,69 € Düsseldorf Aachen BlaBlaCar 0
11:00 2h 13:00 14,89 € Dortmund Maastricht BlaBlaCar 0
12:20 1:50 14:10 14,89 € Dortmund Heerlen BlaBlaCar 0
12:38 1:46 14:24 17,48 € Ehrenfeld Burtscheid FlixTrain 0
13:20 1h 14:20 6,19 € Haan Gangelt BlaBlaCar 0
13:50 2:30 16:20 19,79 € Kamen Bütgenbach BlaBlaCar 0
15:00 1h 16:00 3,99 € Hagen Kerpen BlaBlaCar 0
15:10 1:50 17:00 10,99 € Dortmund Geleen BlaBlaCar 0
16:00 40 min 16:40 2 € Burscheid Kerpen BlaBlaCar 0
16:00 1:30 17:30 12,29 € Bottrop Aachen BlaBlaCar 0
16:20 2:40 19:00 17,29 € Dortmund Maastricht BlaBlaCar 0
16:30 2h 18:30 12,29 € Dortmund Maasmechelen BlaBlaCar 0
16:40 1:50 18:30 6,19 € Hagen Elsloo BlaBlaCar 0
16:40 1h 17:40 3,99 € Neuss Elsloo BlaBlaCar 0
17:00 2:10 19:10 12,29 € Dortmund Beek BlaBlaCar 0
17:00 1:20 18:20 7,49 € Duisburg Mechernich BlaBlaCar 0
17:40 1h 18:40 6,19 € Düsseldorf Heinsberg BlaBlaCar 0
19:20 1:40 21:00 6,19 € Werl Niederkrüchten BlaBlaCar 0
19:50 1:30 21:20 12,29 € Hagen Aachen BlaBlaCar 0
21:25 3:30 00:55 18,98 € Ehrenfeld Henricistraße FlixBus 0
22:00 1:50 23:50 6,19 € Wuppertal Aachen BlaBlaCar 0
22:30 1:30 00:00 7,49 € Radevormwald Bergheim BlaBlaCar 0