Bochum Venlo Tue, 23.07.

Departs Arrives Price From To Operator StopoversS
00:10 30 min 00:40 3,99 € Düsseldorf Duisburg BlaBlaCar 0
00:40 50 min 01:30 4,99 € Dortmund Duisburg BlaBlaCar 0
02:20 40 min 03:00 4,99 € Dortmund Duisburg BlaBlaCar 0
02:45 1:40 04:25 9,98 € Ehrenfeld Stationsplein 4 FlixBus 0
03:00 2h 05:00 12,29 € Lüdenscheid Weeze BlaBlaCar 0
03:40 1:10 04:50 7 € Duisburg Eindhoven BlaBlaCar 0
03:50 40 min 04:30 3,99 € Leverkusen Düsseldorf BlaBlaCar 0
04:00 30 min 04:30 3,99 € Essen Düsseldorf BlaBlaCar 0
06:00 1:10 07:10 6,19 € Recklinghausen Düsseldorf BlaBlaCar 0
08:50 1h 09:50 7,49 € Düsseldorf Weeze BlaBlaCar 0
09:00 30 min 09:30 3,99 € Duisburg Düsseldorf BlaBlaCar 0
10:00 30 min 10:30 2,99 € Wuppertal Düsseldorf BlaBlaCar 0
10:30 50 min 11:20 7,49 € Bochum Düsseldorf BlaBlaCar 0
11:20 30 min 11:50 3,99 € Essen Düsseldorf BlaBlaCar 0
12:10 30 min 12:40 2,99 € Duisburg Düsseldorf BlaBlaCar 0
13:30 40 min 14:10 6,19 € Gelsenkirchen Düsseldorf BlaBlaCar 0
14:10 1:40 15:50 7,49 € Bochum Viersen BlaBlaCar 0
15:20 40 min 16:00 3,99 € Düsseldorf Heinsberg BlaBlaCar 0
16:00 1:40 17:40 9,48 € Ehrenfeld Stationsplein 4 FlixBus 0
16:20 1:10 17:30 8,69 € Duisburg Eindhoven BlaBlaCar 0
16:30 50 min 17:20 2,99 € Bochum Düsseldorf BlaBlaCar 0
17:00 1h 18:00 6 € Bochum Krefeld BlaBlaCar 0
17:00 20 min 17:20 1,99 € Essen Duisburg BlaBlaCar 0
17:30 40 min 18:10 7,49 € Hagen Düsseldorf BlaBlaCar 0
18:00 20 min 18:20 1,99 € Bottrop Duisburg BlaBlaCar 0
18:00 30 min 18:30 3,99 € Essen Düsseldorf BlaBlaCar 0
18:20 1:20 19:40 7,49 € Marl Cuijk BlaBlaCar 0
18:50 1h 19:50 6,19 € Dortmund Moers BlaBlaCar 0
22:50 50 min 23:40 4,99 € Dortmund Duisburg BlaBlaCar 0
23:40 1h 00:40 6,19 € Dortmund Duisburg BlaBlaCar 0