Düsseldorf Leverkusen Thu, 25.07.

Departs Arrives Price From To Operator StopoversS
01:30 30 min 02:00 3,99 € Düsseldorf Mönchengladbach BlaBlaCar 0
05:30 20 min 05:50 2,99 € Düsseldorf Wuppertal BlaBlaCar 0
07:40 20 min 08:00 2,99 € Köln Bonn BlaBlaCar 0
08:40 1:10 09:50 8,69 € Niederkrüchten Hagen BlaBlaCar 0
10:30 20 min 10:50 2,99 € Duisburg Düsseldorf BlaBlaCar 0
10:40 20 min 11:00 2,99 € Düsseldorf Köln BlaBlaCar 0
12:00 30 min 12:30 2,99 € Wuppertal Hagen BlaBlaCar 0
12:30 30 min 13:00 3,99 € Düsseldorf Köln BlaBlaCar 0
14:40 20 min 15:00 3,99 € Düsseldorf Köln BlaBlaCar 0
17:30 40 min 18:10 4,99 € Duisburg Köln BlaBlaCar 0
18:00 20 min 18:20 1,99 € Langenfeld (Rheinland) Köln BlaBlaCar 0
18:00 20 min 18:20 3,99 € Köln Düren BlaBlaCar 0
18:10 20 min 18:30 1,99 € Duisburg Essen BlaBlaCar 0
19:00 40 min 19:40 4,99 € Bochum Lüdenscheid BlaBlaCar 0
20:50 30 min 21:20 3,99 € Düsseldorf Köln BlaBlaCar 0
21:20 30 min 21:50 3,99 € Köln Düren BlaBlaCar 0
23:10 20 min 23:30 1,99 € Köln Bonn BlaBlaCar 0