Düsseldorf Limburg Mon, 24.06.

Departs Arrives Price From To Operator StopoversS
06:20 2:20 08:40 15,99 € Duisburg Wiesbaden BlaBlaCar 0
07:00 1:50 08:50 15,99 € Köln Wiesbaden BlaBlaCar 0
08:00 2h 10:00 12,29 € Köln Wiesbaden BlaBlaCar 0
08:00 1h 09:00 6,19 € Köln Dierdorf BlaBlaCar 0
08:30 2:20 10:50 10,99 € Schwelm Gießen BlaBlaCar 0
10:00 2:40 12:40 8,69 € Monheim am Rhein Herborn BlaBlaCar 0
13:10 1:10 14:20 6,19 € Köln Koblenz BlaBlaCar 0
13:30 1:30 15:00 13,59 € Ratingen Limburg an der Lahn BlaBlaCar 0
14:25 2:50 17:15 15,48 € Innenstadt Eschhofen FlixBus 0
14:30 2h 16:30 12,29 € Düsseldorf Wiesbaden BlaBlaCar 0
14:30 2:10 16:40 13,59 € Düsseldorf Wiesbaden BlaBlaCar 0
15:30 1:40 17:10 13,59 € Langenfeld (Rheinland) Bad Camberg BlaBlaCar 0
18:00 1:40 19:40 12,29 € Köln Wiesbaden BlaBlaCar 0
18:30 1:50 20:20 12,29 € Köln Wiesbaden BlaBlaCar 0
18:40 1:20 20:00 9,99 € Erkrath Montabaur BlaBlaCar 0
20:20 1:20 21:40 9,99 € Kerpen Koblenz BlaBlaCar 0
21:00 2:40 23:40 19,79 € Düsseldorf Oberursel (Taunus) BlaBlaCar 0
23:50 2:20 02:10 19,79 € Düsseldorf Frankfurt am Main BlaBlaCar 0