Düsseldorf Maastricht Wed, 17.07.

Departs Arrives Price From To Operator StopoversS
03:10 1:30 04:40 8,69 € Hagen Sittard BlaBlaCar 0
05:50 2:10 08:00 12,29 € Herne Lüttich BlaBlaCar 0
06:00 1:30 07:30 10,99 € Hürth Lüttich BlaBlaCar 0
06:20 1:10 07:30 7,49 € Köln Maastricht BlaBlaCar 0
07:00 1:10 08:10 6,19 € Düsseldorf Aachen BlaBlaCar 0
07:55 1:25 09:20 9,48 € Innenstadt Wyck lb FlixBus 0
08:00 1:30 09:30 7,49 € Köln Herstal BlaBlaCar 0
08:50 1:20 10:10 10,99 € Düsseldorf Herstal BlaBlaCar 0
10:00 2h 12:00 12,29 € Essen Lüttich BlaBlaCar 0
10:00 1:30 11:30 14,89 € Düsseldorf Maastricht BlaBlaCar 0
11:10 1h 12:10 7,49 € Düsseldorf Aachen BlaBlaCar 0
12:00 1:40 13:40 13,59 € Neuss Lüttich BlaBlaCar 0
13:00 1:40 14:40 12,29 € Düsseldorf Lüttich BlaBlaCar 0
14:00 50 min 14:50 4,99 € Pulheim Aachen BlaBlaCar 0
16:40 1:10 17:50 8,99 € Venlo Aachen BlaBlaCar 0
19:00 1:30 20:30 10,99 € Hilden Lüttich BlaBlaCar 0
20:20 1h 21:20 7,49 € Köln Aachen BlaBlaCar 0
20:30 30 min 21:00 2,99 € Düren Aachen BlaBlaCar 0
20:50 50 min 21:40 7,49 € Köln Aachen BlaBlaCar 0
22:05 1:50 23:55 11,98 € Innenstadt Wyck lb FlixBus 0