Düsseldorf Trier Fri, 21.06.

Departs Arrives Price From To Operator StopoversS
09:00 2:10 11:10 12,29 € Köln Trier BlaBlaCar 0
10:20 3:45 14:05 23,98 € Innenstadt Kürenzer Straße FlixBus 0
11:30 2:40 14:10 20,99 € Viersen Schweich BlaBlaCar 0
12:30 2h 14:30 12,29 € Köln Trier BlaBlaCar 0
13:20 2:40 16:00 18,48 € Wuppertal Trier BlaBlaCar 0
14:00 2:10 16:10 17,29 € Köln Trier BlaBlaCar 0
14:20 2:40 17:00 14,89 € Köln Trier BlaBlaCar 0
14:30 2:30 17:00 15,99 € Köln Roeser BlaBlaCar 0
14:30 2h 16:30 10,99 € Köln Trier BlaBlaCar 0
15:40 2:20 18:00 14,89 € Wermelskirchen Trier BlaBlaCar 0
17:00 2h 19:00 12,29 € Köln Trier BlaBlaCar 0
17:30 2:50 20:20 18,48 € Remscheid Eppelborn BlaBlaCar 0
18:00 2:10 20:10 15,99 € Köln Trier BlaBlaCar 0
18:00 2:20 20:20 18,48 € Düsseldorf Fell BlaBlaCar 0
19:30 2:30 22:00 14,89 € Düsseldorf Trier BlaBlaCar 0
19:40 2:40 22:20 18,48 € Düsseldorf Trier BlaBlaCar 0
19:50 2h 21:50 12,29 € Köln Trier BlaBlaCar 0
20:30 2:20 22:50 19,79 € Düsseldorf Echternach BlaBlaCar 0