Dortmund München Mon, 24.06.

Departs Arrives Price From To Operator StopoversS
00:20 6:44 07:04 55 € Dortmund Hbf München Hbf Deutsche Bahn 0
01:42 8h 09:42 47 € Dortmund Hbf München Hbf Deutsche Bahn 1
01:45 6:21 08:06 135 € Dortmund Hbf München Hbf Deutsche Bahn 1
04:04 6:02 10:06 47 € Dortmund Hbf München Hbf Deutsche Bahn 0
04:22 6:04 10:26 55 € Dortmund Hbf München Hbf Deutsche Bahn 0
04:34 6:52 11:26 55 € Dortmund Hbf München Hbf Deutsche Bahn 1
05:05 12:30 17:35 69,47 € Innenstadt Nord Ludwigsvorstadt FlixBus 1
05:23 5:44 11:07 55 € Dortmund Hbf München Hbf Deutsche Bahn 0
05:36 5:36 11:12 55 € Dortmund Hbf München Hbf Deutsche Bahn 1
05:36 6:50 12:26 55 € Dortmund Hbf München Hbf Deutsche Bahn 1
05:47 5:39 11:26 55 € Dortmund Hbf München Hbf Deutsche Bahn 0
06:28 6:33 13:01 189 € Dortmund Hbf München Hbf Deutsche Bahn 2
06:36 5:50 12:26 135 € Dortmund Hbf München Hbf Deutsche Bahn 0
06:36 6:50 13:26 119 € Dortmund Hbf München Hbf Deutsche Bahn 1
06:49 6h 12:49 135 € Dortmund Hbf München Hbf Deutsche Bahn 4
07:10 6:51 14:01 149 € Dortmund Hbf München Hbf Deutsche Bahn 2
07:22 5:43 13:05 135 € Dortmund Hbf München Hbf Deutsche Bahn 0
07:37 5:36 13:13 135 € Dortmund Hbf München Hbf Deutsche Bahn 1
07:51 5:35 13:26 135 € Dortmund Hbf München Hbf Deutsche Bahn 0
08:00 6:20 14:20 30,99 € Soest München BlaBlaCar 0
08:15 10:45 19:00 60,98 € Innenstadt Nord Ludwigsvorstadt FlixBus 0
08:28 6:13 14:41 189 € Dortmund Hbf München Hbf Deutsche Bahn 1
08:36 5:50 14:26 135 € Dortmund Hbf München Hbf Deutsche Bahn 0
09:41 5:31 15:12 131 € Dortmund Hbf München Hbf Deutsche Bahn 0
09:45 8:45 18:30 30,98 € Innenstadt Nord Ludwigsvorstadt FlixBus 0
10:36 5:50 16:26 135 € Dortmund Hbf München Hbf Deutsche Bahn 0
10:43 5:58 16:41 171 € Dortmund Hbf München Hbf Deutsche Bahn 1
11:11 6:33 17:44 189 € Dortmund Hbf München Hbf Deutsche Bahn 1
11:13 5:53 17:06 135 € Dortmund Hbf München Hbf Deutsche Bahn 1
11:36 5:40 17:16 135 € Dortmund Hbf München Hbf Deutsche Bahn 1
11:36 6:50 18:26 55 € Dortmund Hbf München Hbf Deutsche Bahn 1
11:50 9:55 21:45 38,98 € Innenstadt Nord Ludwigsvorstadt FlixBus 0
12:13 5:54 18:07 55 € Dortmund Hbf München Hbf Deutsche Bahn 1
12:26 13:14 01:40 50,47 € Innenstadt West Ludwigsvorstadt FlixTrain 1
12:28 6:12 18:40 139 € Dortmund Hbf München Hbf Deutsche Bahn 1
12:30 11:10 23:40 43,98 € Innenstadt Nord Ludwigsvorstadt FlixBus 0
12:36 5:50 18:26 135 € Dortmund Hbf München Hbf Deutsche Bahn 0
12:48 6:57 19:45 149 € Dortmund Hbf München Hbf Deutsche Bahn 1
13:00 6:30 19:30 59,49 € Duisburg München BlaBlaCar 0
13:36 5:36 19:12 119 € Dortmund Hbf München Hbf Deutsche Bahn 1
13:37 5:35 19:12 119 € Dortmund Hbf München Hbf Deutsche Bahn 2
13:37 6:52 20:29 55 € Dortmund Hbf München Hbf Deutsche Bahn 1
13:48 6:57 20:45 119 € Dortmund Hbf München Hbf Deutsche Bahn 1
13:49 5:38 19:27 119 € Dortmund Hbf München Hbf Deutsche Bahn 0
13:50 6:50 20:40 39,69 € Duisburg München BlaBlaCar 0
14:13 5:53 20:06 47 € Dortmund Hbf München Hbf Deutsche Bahn 1
14:36 5:53 20:29 55 € Dortmund Hbf München Hbf Deutsche Bahn 0
14:51 6:16 21:07 47 € Dortmund Hbf München Hbf Deutsche Bahn 1
15:10 6:32 21:42 119 € Dortmund Hbf München Hbf Deutsche Bahn 1
15:36 5:37 21:13 119 € Dortmund Hbf München Hbf Deutsche Bahn 1
15:37 5:36 21:13 119 € Dortmund Hbf München Hbf Deutsche Bahn 2
15:37 6:49 22:26 55 € Dortmund Hbf München Hbf Deutsche Bahn 1
15:50 5:36 21:26 119 € Dortmund Hbf München Hbf Deutsche Bahn 0
16:13 5:57 22:10 55 € Dortmund Hbf München Hbf Deutsche Bahn 1
16:36 5:50 22:26 55 € Dortmund Hbf München Hbf Deutsche Bahn 0
16:43 5:57 22:40 115 € Dortmund Hbf München Hbf Deutsche Bahn 1
16:48 6:55 23:43 47 € Dortmund Hbf München Hbf Deutsche Bahn 1
17:02 7:18 00:20 69 € Dortmund Hbf München Hbf Deutsche Bahn 1
17:36 5:37 23:13 55 € Dortmund Hbf München Hbf Deutsche Bahn 1
17:37 5:36 23:13 47 € Dortmund Hbf München Hbf Deutsche Bahn 2
17:37 6:51 00:28 45 € Dortmund Hbf München Hbf Deutsche Bahn 1
17:50 5:35 23:25 55 € Dortmund Hbf München Hbf Deutsche Bahn 0
18:25 13:05 07:30 44,47 € Innenstadt Nord Ludwigsvorstadt FlixBus 1
18:36 5:52 00:28 55 € Dortmund Hbf München Hbf Deutsche Bahn 0
19:34 9:36 05:10 45 € Dortmund Hbf München Hbf Deutsche Bahn 1
19:35 12:35 08:10 44,47 € Innenstadt Nord Ludwigsvorstadt FlixBus 1
20:35 6:16 02:51 39 € Dortmund Hbf München Hbf Deutsche Bahn 0
20:36 6:15 02:51 35 € Dortmund Hbf München Hbf Deutsche Bahn 1
20:40 7h 03:40 48,29 € Duisburg München BlaBlaCar 0
20:48 9:16 06:04 119 € Dortmund Hbf München Hbf Deutsche Bahn 1
22:13 8:51 07:04 55 € Dortmund Hbf München Hbf Deutsche Bahn 2
22:28 9:38 08:06 119 € Dortmund Hbf München Hbf Deutsche Bahn 2
22:36 7:27 06:03 39 € Dortmund Hbf München Hbf Deutsche Bahn 0
23:40 13:15 12:55 44,97 € Innenstadt Nord Freimann FlixBus 1
23:40 9:30 09:10 38,98 € Innenstadt Nord Ludwigsvorstadt FlixBus 0