Dresden Plauen Mon, 27.05.

Departs Arrives Price From To Operator StopoversS
00:50 2:30 03:20 19,79 € Dresden Gera BlaBlaCar 0
01:30 1h 02:30 6,19 € Nossen Fraureuth BlaBlaCar 0
04:00 1:30 05:30 12,29 € Dresden Plauen BlaBlaCar 0
04:30 1:50 06:20 9,99 € Freiberg Hof BlaBlaCar 0
04:40 1:30 06:10 12,29 € Dresden Gera BlaBlaCar 0
06:20 2h 08:20 12,29 € Dresden Hof BlaBlaCar 0
07:30 2:10 09:40 15,99 € Dresden Hof BlaBlaCar 0
08:50 1:30 10:20 10,99 € Dresden Gera BlaBlaCar 0
11:20 1:40 13:00 12,29 € Dresden Plauen BlaBlaCar 0
12:50 2:20 15:10 14,98 € Seevorstadt West Oberer Bahnhof FlixBus 0
13:20 40 min 14:00 2 € Nossen Gersdorf BlaBlaCar 0
14:00 1:20 15:20 10,99 € Dresden Zwickau BlaBlaCar 0
14:10 1:30 15:40 10,99 € Dresden Gera BlaBlaCar 0
16:00 1:20 17:20 9,99 € Dresden Zwickau BlaBlaCar 0
16:10 1h 17:10 6,19 € Dresden Glauchau BlaBlaCar 0
17:20 1:40 19:00 8,69 € Dresden Breitenbrunn/Erzgebirge BlaBlaCar 0
18:00 1h 19:00 4,99 € Dresden Hartenstein BlaBlaCar 0
19:30 2h 21:30 17,29 € Dresden Hof BlaBlaCar 0
20:50 1:20 22:10 9,99 € Dresden Zwickau BlaBlaCar 0