Duisburg Berlin Mon, 24.06.

Departs Arrives Price From To Operator StopoversS
03:00 5:30 08:30 37,19 € Düsseldorf Potsdam BlaBlaCar 0
04:00 5:40 09:40 49,59 € Wuppertal Berlin BlaBlaCar 0
04:00 5:10 09:10 48,29 € Bottrop Trebbin BlaBlaCar 0
05:00 6:10 11:10 34,69 € Krefeld Storkow (Mark) BlaBlaCar 0
06:51 4:33 11:24 29,48 € Neudorf Tiergarten FlixTrain 0
07:30 5:30 13:00 30,99 € Düsseldorf Berlin BlaBlaCar 0
09:00 5:10 14:10 30,99 € Witten Berlin BlaBlaCar 0
09:00 6h 15:00 35,99 € Essen Berlin BlaBlaCar 0
10:30 5:50 16:20 30,99 € Hilden Berlin BlaBlaCar 0
10:51 4:34 15:25 34,98 € Neudorf Tiergarten FlixTrain 0
11:10 5h 16:10 48,29 € Wuppertal Berlin BlaBlaCar 0
16:10 5h 21:10 45,89 € Essen Michendorf BlaBlaCar 0
16:51 4:37 21:28 29,48 € Neudorf Tiergarten FlixTrain 0
16:51 4:47 21:38 29,48 € Neudorf Schöneberg FlixTrain 0
17:00 5:50 22:50 37,19 € Hünxe Berlin BlaBlaCar 0
17:50 5:30 23:20 37,19 € Leverkusen Berlin BlaBlaCar 0
19:35 8:15 03:50 31,98 € Dellviertel Flughafen Schönefeld FlixBus 0
19:35 8:15 03:50 27,48 € Dellviertel Flughafen Schönefeld FlixBus 0
19:35 7:50 03:25 31,98 € Dellviertel Schöneberg FlixBus 0
19:35 7:50 03:25 27,48 € Dellviertel Schöneberg FlixBus 0
19:35 7:30 03:05 31,98 € Dellviertel Charlottenburg FlixBus 0
19:35 7:30 03:05 27,48 € Dellviertel Charlottenburg FlixBus 0
22:10 8:25 06:35 30,98 € Dellviertel Flughafen Schönefeld FlixBus 0
22:10 8h 06:10 30,98 € Dellviertel Schöneberg FlixBus 0
22:10 7:20 05:30 30,98 € Dellviertel Wannsee FlixBus 0
22:10 7:40 05:50 30,98 € Dellviertel Charlottenburg FlixBus 0