Duisburg Köln Fri, 21.06.

Departs Arrives Price From To Operator StopoversS
00:10 30 min 00:40 3 € Wuppertal Leverkusen BlaBlaCar 0
00:50 40 min 01:30 4 € Wuppertal Köln BlaBlaCar 0
01:20 30 min 01:50 3 € Essen Köln BlaBlaCar 0
04:30 40 min 05:10 4 € Dortmund Düsseldorf BlaBlaCar 0
04:40 50 min 05:30 7,49 € Duisburg Köln BlaBlaCar 0
06:00 30 min 06:30 2 € Erkrath Wuppertal BlaBlaCar 0
06:30 1h 07:30 5 € Tönisvorst Köln BlaBlaCar 0
06:45 1:40 08:25 9,48 € Dellviertel Flughafen FlixBus 0
07:00 40 min 07:40 3 € Grevenbroich Köln BlaBlaCar 0
07:00 1h 08:00 7,49 € Duisburg Köln BlaBlaCar 0
07:00 30 min 07:30 3 € Grevenbroich Köln BlaBlaCar 0
07:40 30 min 08:10 4 € Düsseldorf Köln BlaBlaCar 0
07:50 1:10 09:00 7,49 € Dortmund Köln BlaBlaCar 0
07:50 1:10 09:00 2,99 € Dortmund Köln BlaBlaCar 0
07:50 1:10 09:00 2,99 € Dortmund Köln BlaBlaCar 0
08:00 40 min 08:40 3 € Wuppertal Köln BlaBlaCar 0
08:00 50 min 08:50 4,99 € Essen Köln BlaBlaCar 0
08:00 1h 09:00 4,99 € Essen Troisdorf BlaBlaCar 0
08:10 20 min 08:30 2 € Düsseldorf Wuppertal BlaBlaCar 0
09:00 50 min 09:50 5 € Hagen Köln BlaBlaCar 0
09:00 1h 10:00 8,69 € Dortmund Köln BlaBlaCar 0
09:00 1h 10:00 7,49 € Hagen Köln BlaBlaCar 0
09:10 30 min 09:40 3 € Wermelskirchen Köln BlaBlaCar 0
09:30 50 min 10:20 3 € Wuppertal Köln BlaBlaCar 0
09:35 1:35 11:10 12,98 € Dellviertel Flughafen FlixBus 0
09:40 20 min 10:00 2 € Duisburg Düsseldorf BlaBlaCar 0
09:50 30 min 10:20 1 € Düsseldorf Köln BlaBlaCar 0
09:50 50 min 10:40 5 € Wuppertal Lindlar BlaBlaCar 0
09:50 1:35 11:25 10,48 € Dellviertel Flughafen FlixBus 0
10:00 30 min 10:30 2 € Düsseldorf Köln BlaBlaCar 0
10:20 40 min 11:00 6 € Krefeld Köln BlaBlaCar 0
10:30 50 min 11:20 6 € Essen Köln BlaBlaCar 0
11:00 40 min 11:40 3 € Düsseldorf Köln BlaBlaCar 0
11:00 20 min 11:20 1 € Oberhausen Ratingen BlaBlaCar 0
11:00 40 min 11:40 4 € Duisburg Köln BlaBlaCar 0
11:00 50 min 11:50 7,49 € Moers Köln BlaBlaCar 0
11:30 1:10 12:40 10,99 € Viersen Euskirchen BlaBlaCar 0
11:40 40 min 12:20 6,39 € Venlo Düsseldorf BlaBlaCar 0
11:45 1:45 13:30 9,48 € Dellviertel Flughafen FlixBus 0
11:50 50 min 12:40 6,19 € Essen Köln BlaBlaCar 0
12:00 40 min 12:40 2 € Düsseldorf Köln BlaBlaCar 0
12:10 50 min 13:00 4 € Krefeld Köln BlaBlaCar 0
12:19 39 min 12:58 11,98 € Neudorf Trankgasse 11 FlixTrain 0
12:30 20 min 12:50 1 € Krefeld Düsseldorf BlaBlaCar 0
12:50 20 min 13:10 2 € Duisburg Düsseldorf BlaBlaCar 0
12:50 40 min 13:30 2 € Ennepetal Kierspe BlaBlaCar 0
13:00 30 min 13:30 4 € Düsseldorf Köln BlaBlaCar 0
13:00 50 min 13:50 5 € Sprockhövel Köln BlaBlaCar 0
13:00 1:10 14:10 8,69 € Dortmund Köln BlaBlaCar 0
13:00 1:50 14:50 9,48 € Dellviertel Flughafen FlixBus 0
13:04 41 min 13:45 6,48 € Neudorf Trankgasse 11 FlixTrain 0
13:10 1h 14:10 7,49 € Neukirchen-Vluyn Köln BlaBlaCar 0
13:20 20 min 13:40 3 € Duisburg Düsseldorf BlaBlaCar 0
13:20 40 min 14:00 4 € Wuppertal Köln BlaBlaCar 0
13:30 1:30 15:00 8,69 € Duisburg Köln BlaBlaCar 0
13:45 1:55 15:40 7,98 € Dellviertel Flughafen FlixBus 0
14:00 20 min 14:20 2 € Langenfeld (Rheinland) Köln BlaBlaCar 0
14:00 40 min 14:40 6 € Duisburg Köln BlaBlaCar 0
14:00 50 min 14:50 4 € Krefeld Köln BlaBlaCar 0
14:00 40 min 14:40 3 € Solingen Köln BlaBlaCar 0
14:00 30 min 14:30 2 € Düsseldorf Köln BlaBlaCar 0
14:00 1h 15:00 7,49 € Dinslaken Köln BlaBlaCar 0
14:20 50 min 15:10 5 € Essen Köln BlaBlaCar 0
14:40 1h 15:40 6,19 € Hagen Köln BlaBlaCar 0
15:00 50 min 15:50 4 € Neuss Köln BlaBlaCar 0
15:00 1:30 16:30 10,99 € Kaarst Köln BlaBlaCar 0
15:00 50 min 15:50 5 € Mönchengladbach Köln BlaBlaCar 0
15:00 40 min 15:40 3 € Oberhausen Krefeld BlaBlaCar 0
15:00 1h 16:00 6,19 € Essen Köln BlaBlaCar 0
15:10 20 min 15:30 3 € Düsseldorf Köln BlaBlaCar 0
15:30 40 min 16:10 3 € Düsseldorf Köln BlaBlaCar 0
15:40 30 min 16:10 2 € Wermelskirchen Köln BlaBlaCar 0
16:00 20 min 16:20 2 € Düsseldorf Köln BlaBlaCar 0
16:00 1h 17:00 4,99 € Hagen Köln BlaBlaCar 0
16:00 10 min 16:10 1 € Leverkusen Köln BlaBlaCar 0
16:00 1:20 17:20 6,19 € Bochum Neunkirchen-Seelscheid BlaBlaCar 0
16:40 40 min 17:20 3 € Wuppertal Köln BlaBlaCar 0
17:00 50 min 17:50 5 € Düsseldorf Bonn BlaBlaCar 0
17:04 42 min 17:46 11,98 € Neudorf Trankgasse 11 FlixTrain 0
17:10 20 min 17:30 1 € Düsseldorf Mettmann BlaBlaCar 0
17:10 40 min 17:50 3 € Duisburg Köln BlaBlaCar 0
17:10 50 min 18:00 6 € Duisburg Neuss BlaBlaCar 0
17:30 1:10 18:40 6,19 € Dortmund Köln BlaBlaCar 0
17:30 40 min 18:10 3 € Düsseldorf Köln BlaBlaCar 0
18:00 20 min 18:20 1 € Leichlingen (Rheinland) Köln BlaBlaCar 0
18:00 30 min 18:30 1 € Wuppertal Düsseldorf BlaBlaCar 0
18:00 30 min 18:30 3 € Kaarst Köln BlaBlaCar 0
18:00 40 min 18:40 3 € Wuppertal Köln BlaBlaCar 0
18:00 1h 19:00 7,49 € Essen Köln BlaBlaCar 0
18:19 37 min 18:56 11,98 € Neudorf Trankgasse 11 FlixTrain 0
18:20 50 min 19:10 4 € Wuppertal Köln BlaBlaCar 0
18:40 40 min 19:20 5 € Wuppertal Köln BlaBlaCar 0
19:20 20 min 19:40 3 € Duisburg Düsseldorf BlaBlaCar 0
19:30 30 min 20:00 1 € Düsseldorf Köln BlaBlaCar 0
19:40 30 min 20:10 2 € Düsseldorf Köln BlaBlaCar 0
19:40 30 min 20:10 3 € Mönchengladbach Düsseldorf BlaBlaCar 0
19:40 1:25 21:05 22,98 € Dellviertel Flughafen FlixBus 0
19:50 1h 20:50 5 € Duisburg Köln BlaBlaCar 0
20:20 30 min 20:50 2 € Hagen Remscheid BlaBlaCar 0
20:30 30 min 21:00 3 € Düsseldorf Köln BlaBlaCar 0
20:30 30 min 21:00 2 € Düsseldorf Wuppertal BlaBlaCar 0
21:04 51 min 21:55 11,98 € Neudorf Trankgasse 11 FlixTrain 0
21:10 1:55 23:05 7,48 € Dellviertel Flughafen FlixBus 0
22:30 40 min 23:10 4 € Wuppertal Köln BlaBlaCar 0
22:30 30 min 23:00 3 € Düsseldorf Mönchengladbach BlaBlaCar 0
22:30 30 min 23:00 2 € Düsseldorf Wuppertal BlaBlaCar 0
22:30 50 min 23:20 4 € Düsseldorf Köln BlaBlaCar 0
22:40 20 min 23:00 1 € Krefeld Ratingen BlaBlaCar 0
22:50 40 min 23:30 3 € Düsseldorf Köln BlaBlaCar 0
23:50 30 min 00:20 3 € Düsseldorf Köln BlaBlaCar 0
23:55 1:30 01:25 9,48 € Dellviertel Flughafen FlixBus 0