Essen, Ruhr Darmstadt Wed, 17.07.

Departs Arrives Price From To Operator StopoversS
06:00 4:50 10:50 151 € Essen Hbf Darmstadt Hbf Deutsche Bahn 1
06:19 3:48 10:07 100 € Essen Hbf Darmstadt Hbf Deutsche Bahn 1
06:20 2:10 08:30 18,48 € Düsseldorf Hofheim am Taunus BlaBlaCar 0
06:23 4:45 11:08 100 € Essen Hbf Darmstadt Hbf Deutsche Bahn 2
06:30 2:40 09:10 18,48 € Mülheim an der Ruhr Frankfurt am Main BlaBlaCar 0
06:40 2:20 09:00 18,48 € Düsseldorf Wiesbaden BlaBlaCar 0
07:00 5:07 12:07 74 € Essen Hbf Darmstadt Hbf Deutsche Bahn 2
07:26 3:42 11:08 100 € Essen Hbf Darmstadt Hbf Deutsche Bahn 1
07:30 2:30 10:00 23,59 € Düsseldorf Frankfurt am Main BlaBlaCar 0
08:00 4:50 12:50 151 € Essen Hbf Darmstadt Hbf Deutsche Bahn 1
08:02 5:05 13:07 87 € Essen Hbf Darmstadt Hbf Deutsche Bahn 3
08:27 4:40 13:07 100 € Essen Hbf Darmstadt Hbf Deutsche Bahn 1
08:45 7:10 15:55 30,47 € Südviertel Robert- Bosch- Str. 7 FlixBus 1
08:50 2:50 11:40 23,59 € Hagen Mannheim BlaBlaCar 0
09:00 2:40 11:40 12,29 € Remscheid Frankfurt am Main BlaBlaCar 0
09:10 2:40 11:50 17,29 € Essen Frankfurt am Main BlaBlaCar 0
09:20 2:30 11:50 15,99 € Solingen Raunheim BlaBlaCar 0
09:36 4:32 14:08 61 € Essen Hbf Darmstadt Hbf Deutsche Bahn 2
09:40 2:40 12:20 22,29 € Duisburg Frankfurt am Main BlaBlaCar 0
09:40 3h 12:40 19,79 € Recklinghausen Darmstadt BlaBlaCar 0
09:59 4:09 14:08 100 € Essen Hbf Darmstadt Hbf Deutsche Bahn 2
09:59 4:51 14:50 151 € Essen Hbf Darmstadt Hbf Deutsche Bahn 1
10:16 4:52 15:08 123 € Essen Hbf Darmstadt Hbf Deutsche Bahn 1
10:23 4:45 15:08 79 € Essen Hbf Darmstadt Hbf Deutsche Bahn 2
10:30 2:30 13:00 15,99 € Wuppertal Frankfurt am Main BlaBlaCar 0
11:10 2:40 13:50 14,89 € Essen Mainz BlaBlaCar 0
11:14 3:54 15:08 100 € Essen Hbf Darmstadt Hbf Deutsche Bahn 2
11:59 5:08 17:07 100 € Essen Hbf Darmstadt Hbf Deutsche Bahn 3
12:00 4:50 16:50 151 € Essen Hbf Darmstadt Hbf Deutsche Bahn 1
12:40 2:20 15:00 13,59 € Hagen Frankfurt am Main BlaBlaCar 0
13:00 2:10 15:10 14,89 € Düsseldorf Sulzbach (Taunus) BlaBlaCar 0
14:00 4:07 18:07 87 € Essen Hbf Darmstadt Hbf Deutsche Bahn 2
14:00 4:50 18:50 83 € Essen Hbf Darmstadt Hbf Deutsche Bahn 1
14:22 4:45 19:07 59 € Essen Hbf Darmstadt Hbf Deutsche Bahn 2
15:20 3:10 18:30 20,99 € Essen Dossenheim BlaBlaCar 0
15:50 3h 18:50 24,79 € Duisburg Heddesheim BlaBlaCar 0
16:00 3:50 19:50 29,79 € Recklinghausen Mannheim BlaBlaCar 0
16:00 4:07 20:07 79 € Essen Hbf Darmstadt Hbf Deutsche Bahn 2
16:00 4:50 20:50 83 € Essen Hbf Darmstadt Hbf Deutsche Bahn 1
16:15 2:40 18:55 14,89 € Wuppertal Zornheim BlaBlaCar 0
16:16 4:51 21:07 89 € Essen Hbf Darmstadt Hbf Deutsche Bahn 1
16:22 4:45 21:07 69 € Essen Hbf Darmstadt Hbf Deutsche Bahn 2
16:37 4:30 21:07 69 € Essen Hbf Darmstadt Hbf Deutsche Bahn 2
17:00 2:40 19:40 15,99 € Düsseldorf Neu-Isenburg BlaBlaCar 0
17:00 3:20 20:20 19,79 € Bochum Aschaffenburg BlaBlaCar 0
17:20 2:30 19:50 19,79 € Essen Wiesbaden BlaBlaCar 0
18:00 2:20 20:20 14,89 € Mülheim an der Ruhr Wiesbaden BlaBlaCar 0
18:00 2:50 20:50 20,99 € Dortmund Frankfurt am Main BlaBlaCar 0
18:00 2:40 20:40 15,99 € Mülheim an der Ruhr Bad Vilbel BlaBlaCar 0
18:03 7:07 01:10 33,97 € Stadtkern Robert- Bosch- Str. 7 FlixTrain 1
18:03 4:04 22:07 81 € Essen Hbf Darmstadt Hbf Deutsche Bahn 2
18:10 2:50 21:00 15,99 € Dortmund Darmstadt BlaBlaCar 0
18:25 4:56 23:21 53 € Essen Hbf Darmstadt Hbf Deutsche Bahn 1
18:37 4:44 23:21 53 € Essen Hbf Darmstadt Hbf Deutsche Bahn 3
18:37 5:54 00:31 89 € Essen Hbf Darmstadt Hbf Deutsche Bahn 2
18:40 2:30 21:10 19,79 € Düsseldorf Frankfurt am Main BlaBlaCar 0
19:00 2:40 21:40 12,29 € Remscheid Frankfurt am Main BlaBlaCar 0
20:00 4h 00:00 23,59 € Duisburg Mannheim BlaBlaCar 0
20:30 4:40 01:10 27,98 € Südviertel Robert- Bosch- Str. 7 FlixBus 0
22:00 4:46 02:46 35 € Essen Hbf Darmstadt Hbf Deutsche Bahn 1
22:37 6:44 05:21 23 € Essen Hbf Darmstadt Hbf Deutsche Bahn 2
23:50 2:20 02:10 19,79 € Düsseldorf Frankfurt am Main BlaBlaCar 0