Essen, Ruhr Gliwice Fri, 21.06.

Departs Arrives Price From To Operator StopoversS
01:05 15:57 17:02 64,97 € Südviertel Gliwice FlixBus 1
06:30 10h 16:30 93,99 € Essen Katowice BlaBlaCar 0
07:03 15:24 22:27 64,97 € Stadtkern Gliwice FlixTrain 1
08:00 9:20 17:20 87,89 € Bergkamen Gliwice BlaBlaCar 0
08:00 9:50 17:50 67,98 € Dortmund Tarnowitz BlaBlaCar 0
10:00 12h 22:00 56,99 € Dortmund Katowice BlaBlaCar 0
13:10 12h 01:10 48,29 € Oberhausen Katowice BlaBlaCar 0
14:00 10:20 00:20 74,29 € Duisburg Żory BlaBlaCar 0
14:00 10h 00:00 79,29 € Duisburg Zabrze BlaBlaCar 0
14:30 10:20 00:50 46,99 € Düsseldorf Katowice BlaBlaCar 0
15:00 9:50 00:50 55,79 € Witten Tarnowitz BlaBlaCar 0
15:40 11:10 02:50 74,29 € Viersen Tychy BlaBlaCar 0
16:00 10:20 02:20 55,79 € Velbert Sosnowiec BlaBlaCar 0
16:10 9:40 01:50 74,29 € Dortmund Gliwice BlaBlaCar 0
17:00 9:30 02:30 61,89 € Lünen Katowice BlaBlaCar 0
17:04 19:43 12:47 99,46 € Stadtkern Gliwice FlixTrain 2
17:20 13h 06:20 64,39 € Essen Katowice BlaBlaCar 0
18:25 18:27 12:52 79,97 € Südviertel Gliwice FlixBus 1
19:40 9:40 05:20 50,79 € Essen Katowice BlaBlaCar 0
20:50 9:30 06:20 75,59 € Bochum Katowice BlaBlaCar 0
22:35 14:17 12:52 81,98 € Südviertel Gliwice FlixBus 0