Frankfurt am Main Freiburg im Breisgau Sun, 25.02.

Departs Arrives Price From To Operator StopoversS
23:35 4:10 03:45 18,99 € Gutleutviertel Bismarckallee 1A FlixBus 0
23:55 3:50 03:45 23,99 € Flughafen Bismarckallee 1A FlixBus 0
02:35 4:20 06:55 14,99 € Gutleutviertel Bismarckallee 1A FlixBus 0
05:50 4:45 10:35 18,99 € Gutleutviertel Bismarckallee 1A FlixBus 0
06:10 4:25 10:35 23,99 € Flughafen Bismarckallee 1A FlixBus 0
07:15 3:45 11:00 12,99 € Gutleutviertel Bismarckallee 1A FlixBus 0
08:30 4h 12:30 18,99 € Gutleutviertel Bismarckallee 1A FlixBus 0
10:40 3:35 14:15 25,99 € Gutleutviertel Bismarckallee 1A FlixBus 0
12:00 3:56 15:56 24,79 € Frankfurt am Main Pfastatt BlaBlaCar 0
13:15 4:18 17:33 30,98 € Flughafen Bismarckallee 5-7 FlixBus 1
14:35 2:58 17:33 27,99 € Sachsenhausen Süd Bismarckallee 5-7 FlixTrain 0
16:50 2:50 19:40 15,99 € Frankfurt am Main Freiburg im Breisgau BlaBlaCar 0
17:00 2:50 19:50 14,89 € Darmstadt Freiburg im Breisgau BlaBlaCar 0
17:30 3:20 20:50 20,99 € Frankfurt am Main Freiburg im Breisgau BlaBlaCar 0
17:47 3:12 20:59 22,29 € Frankfurt am Main Freiburg im Breisgau BlaBlaCar 0
19:00 3h 22:00 24,79 € Frankfurt am Main Freiburg im Breisgau BlaBlaCar 0
20:20 4h 00:20 14,99 € Gutleutviertel Bismarckallee 1A FlixBus 0
21:30 3h 00:30 15,99 € Frankfurt am Main Freiburg im Breisgau BlaBlaCar 0
21:30 4:10 01:40 14,99 € Gutleutviertel Bismarckallee 1A FlixBus 0
21:55 3:45 01:40 16,99 € Flughafen Bismarckallee 1A FlixBus 0