Frankfurt am Main Gießen Sun, 23.06.

Departs Arrives Price From To Operator StopoversS
01:00 20 min 01:20 2 € Frankfurt am Main Bad Vilbel BlaBlaCar 0
02:20 30 min 02:50 1 € Frankfurt am Main Niddatal BlaBlaCar 0
07:00 30 min 07:30 3 € Kelkheim (Taunus) Limburg an der Lahn BlaBlaCar 0
07:40 40 min 08:20 5 € Frankfurt am Main Gießen BlaBlaCar 0
08:00 40 min 08:40 5 € Frankfurt am Main Gießen BlaBlaCar 0
08:50 1h 09:50 8,69 € Frankfurt am Main Marburg BlaBlaCar 0
09:00 1h 10:00 8,69 € Frankfurt am Main Marburg BlaBlaCar 0
09:55 1:30 11:25 10,48 € Flughafen Liebigstraße 8 FlixBus 0
10:00 40 min 10:40 4 € Frankfurt am Main Gießen BlaBlaCar 0
12:10 50 min 13:00 5 € Frankfurt am Main Wetzlar BlaBlaCar 0
12:30 30 min 13:00 3 € Hungen Aßlar BlaBlaCar 0
12:50 30 min 13:20 2 € Linden Dillenburg BlaBlaCar 0
13:00 40 min 13:40 4 € Frankfurt am Main Gießen BlaBlaCar 0
13:00 40 min 13:40 5 € Frankfurt am Main Gießen BlaBlaCar 0
15:00 30 min 15:30 2 € Braunfels Gießen BlaBlaCar 0
15:00 40 min 15:40 4 € Wiesbaden Limburg an der Lahn BlaBlaCar 0
15:20 40 min 16:00 4 € Frankfurt am Main Limburg an der Lahn BlaBlaCar 0
16:20 1h 17:20 6,19 € Aschaffenburg Gießen BlaBlaCar 0
17:00 1:10 18:10 7,49 € Frankfurt am Main Limburg an der Lahn BlaBlaCar 0
17:00 1h 18:00 7,49 € Wiesbaden Gießen BlaBlaCar 0
17:10 40 min 17:50 5 € Frankfurt am Main Gießen BlaBlaCar 0
18:10 30 min 18:40 2 € Neu-Isenburg Bad Homburg vor der Höhe BlaBlaCar 0
18:50 1h 19:50 6,19 € Wiesbaden Rennerod BlaBlaCar 0
19:00 1:10 20:10 7,49 € Gelnhausen Bad Camberg BlaBlaCar 0
19:40 50 min 20:30 6 € Frankfurt am Main Limburg an der Lahn BlaBlaCar 0
20:50 40 min 21:30 4 € Darmstadt Idstein BlaBlaCar 0
23:15 1:20 00:35 10,98 € Flughafen Liebigstraße 8 FlixBus 0
23:30 50 min 00:20 4 € Gießen Alsfeld BlaBlaCar 0
23:50 40 min 00:30 4 € Frankfurt am Main Limburg an der Lahn BlaBlaCar 0