Frankfurt am Main Hannover Mon, 22.04.

Departs Arrives Price From To Operator StopoversS
22:30 4:20 02:50 17,99 € Gutleutviertel Oststadt FlixBus 0
00:17 3:59 04:16 21 € Frankfurt(Main)Hbf Hannover Hbf Deutsche Bahn 0
00:45 6:55 07:40 17,99 € Gutleutviertel Oststadt FlixBus 0
02:29 5:04 07:33 21 € Frankfurt(M)Flughafen Hannover Hbf Deutsche Bahn 1
04:06 3:27 07:33 21 € Frankfurt(Main)Hbf Hannover Hbf Deutsche Bahn 0
05:00 4:20 09:20 35 € Frankfurt(Main)Hbf Hannover Hbf Deutsche Bahn 1
05:22 3:58 09:20 17 € Frankfurt(M)Flughafen Hannover Hbf Deutsche Bahn 1
05:26 3:53 09:19 45 € Frankfurt(Main)Hbf Hannover Hbf Deutsche Bahn 1
05:32 4:24 09:56 21 € Frankfurt(M)Flughafen Hannover Hbf Deutsche Bahn 0
05:39 3:40 09:19 45 € Frankfurt(M)Flughafen Hannover Hbf Deutsche Bahn 1
05:50 4:06 09:56 21 € Frankfurt(Main)Hbf Hannover Hbf Deutsche Bahn 0
06:13 4:03 10:16 35 € Frankfurt(Main)Hbf Hannover Hbf Deutsche Bahn 1
06:28 4h 10:28 55 € Frankfurt(Main)Hbf Hannover Hbf Deutsche Bahn 1
06:42 3:46 10:28 55 € Frankfurt(M)Flughafen Hannover Hbf Deutsche Bahn 1
06:42 4:13 10:55 35 € Frankfurt(M)Flughafen Hannover Hbf Deutsche Bahn 0
06:57 3:58 10:55 35 € Frankfurt(Main)Hbf Hannover Hbf Deutsche Bahn 0
07:00 4:30 11:30 23,59 € Obertshausen Hannover BlaBlaCar 0
07:00 4:10 11:10 20,99 € Frankfurt am Main Hannover BlaBlaCar 0
07:28 3:51 11:19 89 € Frankfurt(Main)Hbf Hannover Hbf Deutsche Bahn 1
07:58 3:58 11:56 29 € Frankfurt(Main)Hbf Hannover Hbf Deutsche Bahn 0
08:00 4:10 12:10 18,48 € Obertshausen Hannover BlaBlaCar 0
08:13 4:04 12:17 55 € Frankfurt(Main)Hbf Hannover Hbf Deutsche Bahn 1
08:16 4:12 12:28 39 € Frankfurt(Main)Hbf Hannover Hbf Deutsche Bahn 1
08:57 4:01 12:58 35 € Frankfurt(Main)Hbf Hannover Hbf Deutsche Bahn 0
09:00 3:50 12:50 24,79 € Frankfurt am Main Hannover BlaBlaCar 0
09:26 3:53 13:19 55 € Frankfurt(Main)Hbf Hannover Hbf Deutsche Bahn 1
09:58 3:57 13:55 29 € Frankfurt(Main)Hbf Hannover Hbf Deutsche Bahn 0
10:13 4:04 14:17 59 € Frankfurt(Main)Hbf Hannover Hbf Deutsche Bahn 1
10:26 4:02 14:28 45 € Frankfurt(Main)Hbf Hannover Hbf Deutsche Bahn 1
10:57 3:52 14:49 39 € Frankfurt(Main)Hbf Hannover Hbf Deutsche Bahn 0
11:26 3:53 15:19 45 € Frankfurt(Main)Hbf Hannover Hbf Deutsche Bahn 1
11:58 3:58 15:56 39 € Frankfurt(Main)Hbf Hannover Hbf Deutsche Bahn 0
12:13 4:04 16:17 55 € Frankfurt(Main)Hbf Hannover Hbf Deutsche Bahn 1
12:15 5:05 17:20 14,99 € Gutleutviertel Oststadt FlixBus 0
12:26 4:02 16:28 35 € Frankfurt(Main)Hbf Hannover Hbf Deutsche Bahn 1
12:57 3:57 16:54 29 € Frankfurt(Main)Hbf Hannover Hbf Deutsche Bahn 0
13:13 4:11 17:24 55 € Frankfurt(Main)Hbf Hannover Hbf Deutsche Bahn 1
13:58 3:56 17:54 35 € Frankfurt(Main)Hbf Hannover Hbf Deutsche Bahn 0
14:13 4:04 18:17 55 € Frankfurt(Main)Hbf Hannover Hbf Deutsche Bahn 1
14:26 4:02 18:28 39 € Frankfurt(Main)Hbf Hannover Hbf Deutsche Bahn 1
14:57 4:01 18:58 21 € Frankfurt(Main)Hbf Hannover Hbf Deutsche Bahn 0
15:13 3:58 19:11 39 € Frankfurt(Main)Hbf Hannover Hbf Deutsche Bahn 1
15:58 3:58 19:56 27 € Frankfurt(Main)Hbf Hannover Hbf Deutsche Bahn 0
16:13 4:04 20:17 39 € Frankfurt(Main)Hbf Hannover Hbf Deutsche Bahn 1
16:28 4h 20:28 27 € Frankfurt(Main)Hbf Hannover Hbf Deutsche Bahn 1
16:40 3:40 20:20 23,59 € Frankfurt am Main Hannover BlaBlaCar 0
16:58 3:55 20:53 21 € Frankfurt(Main)Hbf Hannover Hbf Deutsche Bahn 0
17:13 4:06 21:19 27 € Frankfurt(Main)Hbf Hannover Hbf Deutsche Bahn 1
17:58 3:56 21:54 21 € Frankfurt(Main)Hbf Hannover Hbf Deutsche Bahn 0
18:13 4:04 22:17 35 € Frankfurt(Main)Hbf Hannover Hbf Deutsche Bahn 1
18:48 3:43 22:31 12 € Frankfurt(Main)Hbf Hannover Hbf Deutsche Bahn 0
18:57 3:52 22:49 21 € Frankfurt(Main)Hbf Hannover Hbf Deutsche Bahn 0
19:00 3:50 22:50 32,19 € Frankfurt am Main Isernhagen BlaBlaCar 0
19:28 4h 23:28 19 € Frankfurt(Main)Hbf Hannover Hbf Deutsche Bahn 1
19:42 4:36 00:18 21 € Frankfurt(Main)Hbf Hannover Hbf Deutsche Bahn 1
21:09 5:14 02:23 21 € Frankfurt(Main)Hbf Hannover Hbf Deutsche Bahn 1
22:22 8:04 06:26 23 € Frankfurt(Main)Hbf Hannover Hbf Deutsche Bahn 1
23:04 8:04 07:08 23 € Frankfurt(Main)Hbf Hannover Hbf Deutsche Bahn 1
23:24 7:49 07:13 29 € Frankfurt(Main)Hbf Hannover Hbf Deutsche Bahn 1