Frankfurt am Main Milano Fri, 21.06.

Departs Arrives Price From To Operator StopoversS
00:45 10:50 11:35 74,98 € Gutleutviertel Trenno FlixBus 0
01:05 10:30 11:35 63,98 € Flughafen Trenno FlixBus 0
05:55 14:05 20:00 72,97 € Gutleutviertel Trenno FlixBus 1
06:50 13:10 20:00 75,47 € Flughafen Trenno FlixBus 1
09:10 12:50 22:00 68,97 € Flughafen Trenno FlixBus 1
09:30 10:30 20:00 62,98 € Gutleutviertel Trenno FlixBus 0
10:50 15:20 02:10 76,97 € Flughafen Trenno FlixBus 1
11:00 11h 22:00 62,98 € Gutleutviertel Trenno FlixBus 0
15:35 13:15 04:50 115,47 € Sachsenhausen Süd Trenno FlixTrain 1
15:55 12:55 04:50 114,47 € Flughafen Trenno FlixBus 1
17:40 11:20 05:00 70,98 € Gutleutviertel Trenno FlixBus 0
20:05 12h 08:05 87,97 € Flughafen Trenno FlixBus 1
21:20 10:45 08:05 76,98 € Gutleutviertel Trenno FlixBus 0
22:05 12:35 10:40 87,47 € Flughafen Trenno FlixBus 1
22:09 13:26 11:35 81,47 € Sachsenhausen Süd Trenno FlixTrain 1
22:55 12:40 11:35 92,97 € Flughafen Trenno FlixBus 1
23:30 16h 15:30 79,97 € Flughafen Trenno FlixBus 1