Frankfurt am Main WARSZAWA Fri, 14.06.

Departs Arrives Price From To Operator StopoversS
00:40 17:20 18:00 115,97 € Gutleutviertel WARSZAWA FlixBus 1
00:45 19:25 20:10 107,97 € Flughafen WARSZAWA FlixBus 1
01:10 15:25 16:35 114,98 € Gutleutviertel WARSZAWA FlixBus 0
01:10 19h 20:10 140,97 € Gutleutviertel WARSZAWA FlixBus 1
01:10 16:22 17:32 140,97 € Gutleutviertel WARSZAWA FlixBus 1
03:00 10:40 13:40 103,99 € Frankfurt am Main Kobyłka BlaBlaCar 0
03:40 18:47 22:27 88,46 € Flughafen WARSZAWA FlixBus 2
05:25 17:47 23:12 96,97 € Gutleutviertel WARSZAWA FlixBus 1
05:45 23h 04:45 105,97 € Gutleutviertel WARSZAWA FlixBus 1
06:10 15:45 21:55 86,98 € Gutleutviertel WARSZAWA FlixBus 0
06:10 16:15 22:25 73,98 € Gutleutviertel WARSZAWA FlixBus 0
07:45 21:30 05:15 92,97 € Flughafen WARSZAWA FlixBus 1
08:15 22:07 06:22 93,97 € Gutleutviertel WARSZAWA FlixBus 1
09:12 18:50 04:02 106,46 € Sachsenhausen Süd WARSZAWA FlixTrain 2
09:12 20:03 05:15 98,46 € Sachsenhausen Süd WARSZAWA FlixTrain 2
09:12 16:48 02:00 93,96 € Sachsenhausen Süd WARSZAWA FlixTrain 2
10:25 20:22 06:47 113,46 € Gutleutviertel WARSZAWA FlixBus 2
10:40 20:45 07:25 121,97 € Flughafen WARSZAWA FlixBus 1
11:15 19:40 06:55 154,97 € Gutleutviertel WARSZAWA FlixBus 1
11:15 20:10 07:25 153,97 € Gutleutviertel WARSZAWA FlixBus 1
13:00 20:35 09:35 116,97 € Gutleutviertel WARSZAWA FlixBus 1
13:00 19:55 08:55 118,97 € Gutleutviertel WARSZAWA FlixBus 1
13:00 19:30 08:30 115,97 € Gutleutviertel WARSZAWA FlixBus 1
13:12 17:18 06:30 100,97 € Sachsenhausen Süd WARSZAWA FlixTrain 1
13:12 16:53 06:05 101,97 € Sachsenhausen Süd WARSZAWA FlixTrain 1
14:10 18:50 09:00 117,97 € Gutleutviertel WARSZAWA FlixBus 1
14:10 19:25 09:35 117,97 € Gutleutviertel WARSZAWA FlixBus 1
14:15 20:55 11:10 124,97 € Gutleutviertel WARSZAWA FlixBus 1
14:15 20:55 11:10 85,47 € Flughafen WARSZAWA FlixBus 1
14:50 10:50 01:40 85,49 € Frankfurt am Main Warschau BlaBlaCar 0
15:00 11:30 02:30 97,89 € Frankfurt am Main Warschau BlaBlaCar 0
15:00 11h 02:00 77,98 € Frankfurt am Main Warschau BlaBlaCar 0
16:30 10:20 02:50 98,99 € Karben Warschau BlaBlaCar 0
17:13 16:22 09:35 123,97 € Sachsenhausen Süd WARSZAWA FlixTrain 1
17:13 14:17 07:30 114,97 € Sachsenhausen Süd WARSZAWA FlixTrain 1
17:13 12:57 06:10 121,97 € Sachsenhausen Süd WARSZAWA FlixTrain 1
17:30 18:05 11:35 111,97 € Gutleutviertel WARSZAWA FlixBus 1
17:30 17:40 11:10 100,47 € Gutleutviertel WARSZAWA FlixBus 1
17:30 18:45 12:15 111,47 € Gutleutviertel WARSZAWA FlixBus 1
18:20 10:50 05:10 77,98 € Frankfurt am Main Warschau BlaBlaCar 0
18:35 21:50 16:25 91,96 € Gutleutviertel WARSZAWA FlixBus 2
18:50 10:50 05:40 79,29 € Frankfurt am Main Warschau BlaBlaCar 0
19:00 11:20 06:20 79,29 € Frankfurt am Main Warschau BlaBlaCar 0
19:10 10:50 06:00 102,79 € Frankfurt am Main Warschau BlaBlaCar 0
19:20 11:20 06:40 79,29 € Frankfurt am Main Warschau BlaBlaCar 0
19:30 10:50 06:20 85,49 € Frankfurt am Main Warschau BlaBlaCar 0
20:30 17:25 13:55 109,47 € Gutleutviertel WARSZAWA FlixBus 1
23:30 20:40 20:10 94,97 € Flughafen WARSZAWA FlixBus 1
23:40 17:55 17:35 82,97 € Gutleutviertel WARSZAWA FlixBus 1
23:40 18:20 18:00 83,97 € Gutleutviertel WARSZAWA FlixBus 1
23:59 19:16 19:15 98,47 € Gutleutviertel WARSZAWA FlixBus 1
23:59 20:11 20:10 90,97 € Gutleutviertel WARSZAWA FlixBus 1
23:59 21:16 21:15 110,97 € Gutleutviertel WARSZAWA FlixBus 1