Hannover Paderborn Fri, 14.06.

Departs Arrives Price From To Operator StopoversS
02:10 1:30 03:40 9,99 € Hannover Horn-Bad Meinberg BlaBlaCar 0
03:00 1h 04:00 6,19 € Hannover Bielefeld BlaBlaCar 0
04:00 1h 05:00 6,19 € Hannover Bielefeld BlaBlaCar 0
07:00 1:10 08:10 9,99 € Hannover Bielefeld BlaBlaCar 0
08:50 1h 09:50 6,19 € Hannover Bielefeld BlaBlaCar 0
09:30 1h 10:30 6,19 € Langenhagen Bielefeld BlaBlaCar 0
10:00 1:30 11:30 9,99 € Stadthagen Paderborn BlaBlaCar 0
12:00 2h 14:00 10,99 € Peine Paderborn BlaBlaCar 0
12:10 1h 13:10 3,99 € Hannover Bielefeld BlaBlaCar 0
12:50 1:50 14:40 14,89 € Salzgitter Volkmarsen BlaBlaCar 0
13:10 1:30 14:40 9,99 € Hannover Paderborn BlaBlaCar 0
13:20 1h 14:20 6,19 € Hannover Bielefeld BlaBlaCar 0
13:30 1h 14:30 6,19 € Obernkirchen Paderborn BlaBlaCar 0
14:50 1:10 16:00 7,49 € Langenhagen Bielefeld BlaBlaCar 0
15:30 1:10 16:40 7,49 € Isernhagen Bad Salzuflen BlaBlaCar 0
16:50 1:10 18:00 7,49 € Hannover Bielefeld BlaBlaCar 0
17:40 1:30 19:10 9,99 € Hannover Paderborn BlaBlaCar 0
18:20 5:25 23:45 26,47 € Oststadt Hathumarstraße FlixBus 1
19:00 1h 20:00 8,69 € Hannover Bielefeld BlaBlaCar 0
19:50 1h 20:50 6,19 € Hannover Bielefeld BlaBlaCar 0
20:10 1h 21:10 7,49 € Hannover Bielefeld BlaBlaCar 0
20:10 1h 21:10 8,69 € Hannover Bielefeld BlaBlaCar 0
22:20 1:20 23:40 10,99 € Hannover Bielefeld BlaBlaCar 0