Köln Aachen Sun, 25.02.

Departs Arrives Price From To Operator StopoversS
02:05 1:10 03:15 8,99 € Flughafen Henricistraße FlixBus 0
03:00 1:30 04:30 4,99 € Wuppertal Geleen BlaBlaCar 0
05:00 30 min 05:30 2 € Neuss Erkelenz BlaBlaCar 0
05:10 1:10 06:20 8,99 € Flughafen Henricistraße FlixBus 0
05:40 1:50 07:30 10,99 € Düsseldorf Lüttich BlaBlaCar 0
06:30 1:30 08:00 12,29 € Düsseldorf Lüttich BlaBlaCar 0
06:50 1:30 08:20 8,99 € Düsseldorf Lüttich BlaBlaCar 0
07:20 30 min 07:50 3 € Köln Kerpen BlaBlaCar 0
07:45 1:05 08:50 8,99 € Flughafen Henricistraße FlixBus 0
08:15 1:15 09:30 16,99 € Flughafen Henricistraße FlixBus 0
09:25 1:10 10:35 16,99 € Flughafen Henricistraße FlixBus 0
10:00 1:40 11:40 10,99 € Solingen Herstal BlaBlaCar 0
10:40 50 min 11:30 5 € Köln Aachen BlaBlaCar 0
10:50 50 min 11:40 5 € Köln Stolberg BlaBlaCar 0
11:00 1:20 12:20 10,99 € Düsseldorf Verviers BlaBlaCar 0
11:30 56 min 12:26 5 € Köln Aachen BlaBlaCar 0
11:50 1:05 12:55 11,99 € Flughafen Henricistraße FlixBus 0
12:00 50 min 12:50 7,49 € Düsseldorf Aachen BlaBlaCar 0
12:49 35 min 13:24 5,99 € Trankgasse 11 Burtscheid FlixTrain 0
13:30 1:30 15:00 8,69 € Düsseldorf Lüttich BlaBlaCar 0
13:54 1:34 15:28 12,29 € Troisdorf Dilsen-Stokkem BlaBlaCar 0
14:20 50 min 15:10 4 € Köln Aachen BlaBlaCar 0
14:50 50 min 15:40 3 € Köln Herzogenrath BlaBlaCar 0
15:20 40 min 16:00 2 € Burscheid Kerpen BlaBlaCar 0
15:30 30 min 16:00 3 € Köln Bergheim BlaBlaCar 0
15:50 50 min 16:40 5 € Köln Aachen BlaBlaCar 0
15:50 1h 16:50 6,19 € Düsseldorf Aachen BlaBlaCar 0
15:55 1:05 17:00 11,99 € Flughafen Henricistraße FlixBus 0
16:00 1h 17:00 5 € Köln Aachen BlaBlaCar 0
16:00 1h 17:00 6,19 € Bonn Aachen BlaBlaCar 0
16:10 1h 17:10 4,99 € Neuss Kerkrade BlaBlaCar 0
16:10 50 min 17:00 5 € Köln Aachen BlaBlaCar 0
16:12 23 min 16:35 2 € Köln Kerpen BlaBlaCar 0
16:20 50 min 17:10 5 € Köln Aachen BlaBlaCar 0
16:30 1:30 18:00 9,99 € Köln Maastricht BlaBlaCar 0
16:36 35 min 17:11 3 € Köln Bergheim BlaBlaCar 0
16:50 40 min 17:30 3 € Köln Bergheim BlaBlaCar 0
16:50 1:20 18:10 10,99 € Köln Lüttich BlaBlaCar 0
17:00 1:30 18:30 12,29 € Leverkusen Lüttich BlaBlaCar 0
17:40 40 min 18:20 4 € Köln Aachen BlaBlaCar 0
17:40 50 min 18:30 3,99 € Köln Kerkrade BlaBlaCar 0
17:40 1:10 18:50 6,39 € Neuss Lanaken BlaBlaCar 0
18:20 50 min 19:10 3 € Köln Aachen BlaBlaCar 0
18:30 50 min 19:20 4,99 € Hürth Heerlen BlaBlaCar 0
18:50 30 min 19:20 3 € Düsseldorf Mönchengladbach BlaBlaCar 0
19:00 30 min 19:30 2 € Köln Kerpen BlaBlaCar 0
19:10 1h 20:10 4,99 € Willich Maasmechelen BlaBlaCar 0
19:20 40 min 20:00 3 € Köln Niederzier BlaBlaCar 0
19:20 40 min 20:00 1,99 € Düren Eupen BlaBlaCar 0
19:50 50 min 20:40 5 € Köln Aachen BlaBlaCar 0
19:50 1:10 21:00 9,99 € Köln Maastricht BlaBlaCar 0
19:50 50 min 20:40 3 € Köln Stolberg BlaBlaCar 0
20:00 1h 21:00 7,59 € Düsseldorf Maaseik BlaBlaCar 0
20:00 1h 21:00 5 € Köln Aachen BlaBlaCar 0
20:00 50 min 20:50 5 € Köln Aachen BlaBlaCar 0
20:10 40 min 20:50 3 € Köln Düren BlaBlaCar 0
20:20 30 min 20:50 2 € Kerpen Eschweiler BlaBlaCar 0
20:20 20 min 20:40 1 € Willich Mönchengladbach BlaBlaCar 0
20:20 50 min 21:10 5 € Köln Aachen BlaBlaCar 0
20:20 1:10 21:30 4,99 € Düsseldorf Schinveld BlaBlaCar 0
20:30 30 min 21:00 3 € Köln Kerpen BlaBlaCar 0
20:40 1h 21:40 4,99 € Neuss Sittard BlaBlaCar 0
20:53 33 min 21:26 3 € Düsseldorf Mönchengladbach BlaBlaCar 0
21:40 50 min 22:30 5 € Köln Aachen BlaBlaCar 0
21:50 1:10 23:00 6,39 € Mönchengladbach Maastricht BlaBlaCar 0
21:50 1:40 23:30 10,29 € Haan Elsloo BlaBlaCar 0
22:30 40 min 23:10 4 € Köln Mechernich BlaBlaCar 0
22:50 1:05 23:55 11,99 € Flughafen Henricistraße FlixBus 0