Köln Aachen Sat, 13.04.

Departs Arrives Price From To Operator StopoversS
01:05 1:10 02:15 11,99 € Flughafen Henricistraße FlixBus 0
02:40 40 min 03:20 4 € Düsseldorf Heinsberg BlaBlaCar 0
03:30 50 min 04:20 6,19 € Düsseldorf Aachen BlaBlaCar 0
03:34 3:44 07:18 21 € Köln/Bonn Flughafen Aachen Hbf Deutsche Bahn 2
04:10 1:10 05:20 8,99 € Flughafen Henricistraße FlixBus 0
05:31 2:45 08:16 25 € Köln/Bonn Flughafen Aachen Hbf Deutsche Bahn 2
06:45 1:05 07:50 6,99 € Flughafen Henricistraße FlixBus 0
07:15 1:15 08:30 11,99 € Flughafen Henricistraße FlixBus 0
07:42 34 min 08:16 19 € Köln Hbf Aachen Hbf Deutsche Bahn 0
08:00 1:30 09:30 10,99 € Köln Lüttich BlaBlaCar 0
08:25 1:10 09:35 11,99 € Flughafen Henricistraße FlixBus 0
08:30 1:10 09:40 9,99 € Köln Lanaken BlaBlaCar 0
09:42 34 min 10:16 24 € Köln Hbf Aachen Hbf Deutsche Bahn 0
09:50 50 min 10:40 6,19 € Rheinbach Aachen BlaBlaCar 0
10:00 50 min 10:50 6 € Köln Aachen BlaBlaCar 0
10:00 50 min 10:50 5 € Köln Aachen BlaBlaCar 0
10:10 1h 11:10 9,99 € Rösrath Aachen BlaBlaCar 0
10:20 1:40 12:00 11,99 € Flughafen Henricistraße FlixBus 0
10:30 1h 11:30 7,49 € Leverkusen Aachen BlaBlaCar 0
11:00 1h 12:00 6,19 € Bonn Aachen BlaBlaCar 0
11:42 34 min 12:16 24 € Köln Hbf Aachen Hbf Deutsche Bahn 0
11:49 35 min 12:24 5,99 € Trankgasse 11 Burtscheid FlixTrain 0
11:50 40 min 12:30 5 € Weilerswist Mönchengladbach BlaBlaCar 0
12:18 54 min 13:12 15 € Köln Hbf Aachen Hbf Deutsche Bahn 0
13:42 34 min 14:16 27 € Köln Hbf Aachen Hbf Deutsche Bahn 0
13:55 1:40 15:35 11,99 € Flughafen Henricistraße FlixBus 0
14:20 20 min 14:40 3 € Düren Aachen BlaBlaCar 0
15:00 50 min 15:50 7,49 € Düsseldorf Aachen BlaBlaCar 0
15:40 50 min 16:30 5 € Köln Nettersheim BlaBlaCar 0
15:40 37 min 16:17 25 € Köln Hbf Aachen Hbf Deutsche Bahn 0
16:21 51 min 17:12 15 € Köln Hbf Aachen Hbf Deutsche Bahn 0
16:30 40 min 17:10 3 € Kerpen Mönchengladbach BlaBlaCar 0
17:00 10 min 17:10 1 € Mönchengladbach Niederkrüchten BlaBlaCar 0
17:40 1h 18:40 6 € Köln Aachen BlaBlaCar 0
17:41 35 min 18:16 25 € Köln Hbf Aachen Hbf Deutsche Bahn 0
18:10 50 min 19:00 3,99 € Erkelenz Maastricht BlaBlaCar 0
18:20 20 min 18:40 2 € Düren Aachen BlaBlaCar 0
19:40 1h 20:40 6,19 € Wuppertal Bergheim BlaBlaCar 0
19:40 36 min 20:16 25 € Köln Hbf Aachen Hbf Deutsche Bahn 0
20:00 50 min 20:50 3 € Bonn Kerpen BlaBlaCar 0
21:50 1:05 22:55 11,99 € Flughafen Henricistraße FlixBus 0
23:00 1h 00:00 6,19 € Köln Heinsberg BlaBlaCar 0