Köln Kehl Wed, 17.07.

Departs Arrives Price From To Operator StopoversS
11:50 5:45 17:35 28,48 € Flughafen Bahnhofsplatz 1 FlixBus 0
16:15 7h 23:15 28,97 € Flughafen Bahnhofsplatz 1 FlixBus 1
18:40 6:50 01:30 29,47 € Flughafen Bahnhofsplatz 1 FlixBus 1
22:20 7h 05:20 54,47 € Flughafen Bahnhofsplatz 1 FlixBus 1
23:25 8:30 07:55 29,47 € Flughafen Bahnhofsplatz 1 FlixBus 1