Leipzig Berlin Sun, 23.06.

Departs Arrives Price From To Operator StopoversS
02:20 2:50 05:10 26,98 € Leipzig Zentrum Ost Flughafen Schönefeld FlixBus 0
02:20 3:35 05:55 26,98 € Leipzig Zentrum Ost Alexanderstraße 3 FlixBus 0
05:30 2:15 07:45 20,98 € Leipzig Zentrum Ost Flughafen Schönefeld FlixBus 0
05:30 3:25 08:55 20,98 € Leipzig Zentrum Ost Alexanderstraße 3 FlixBus 0
06:41 1:12 07:53 11,98 € Leipzig Zentrum Ost Schöneberg FlixTrain 0
06:41 1:20 08:01 11,98 € Leipzig Zentrum Ost Tiergarten FlixTrain 0
09:30 2:40 12:10 19,98 € Leipzig Zentrum Ost Alexanderstraße 3 FlixBus 0
10:50 2:10 13:00 36,98 € Leipzig Zentrum Ost Flughafen Schönefeld FlixBus 0
13:30 2:50 16:20 19,98 € Leipzig Zentrum Ost Alexanderstraße 3 FlixBus 0
15:30 2:50 18:20 21,48 € Leipzig Zentrum Ost Alexanderstraße 3 FlixBus 0
15:50 2:20 18:10 22,98 € Leipzig Zentrum Ost Flughafen Schönefeld FlixBus 0
15:50 3:25 19:15 22,98 € Leipzig Zentrum Ost Tegel FlixBus 0
16:41 1:11 17:52 18,98 € Leipzig Zentrum Ost Schöneberg FlixTrain 0
16:41 1:19 18:00 18,98 € Leipzig Zentrum Ost Tiergarten FlixTrain 0
18:30 2:40 21:10 21,98 € Leipzig Zentrum Ost Alexanderstraße 3 FlixBus 0
18:40 1:50 20:30 12,29 € Halle (Saale) Berlin BlaBlaCar 0
18:50 1:30 20:20 9,99 € Leipzig Potsdam BlaBlaCar 0
19:00 1:50 20:50 12,29 € Halle (Saale) Berlin BlaBlaCar 0
19:00 2h 21:00 23,98 € Leipzig Zentrum Ost Wannsee FlixBus 0
19:00 2:15 21:15 23,98 € Leipzig Zentrum Ost Charlottenburg FlixBus 0
20:00 2h 22:00 14,89 € Leipzig Berlin BlaBlaCar 0
20:00 2:10 22:10 19,98 € Leipzig Zentrum Ost Charlottenburg FlixBus 0
20:30 1:30 22:00 12,29 € Schkeuditz Berlin BlaBlaCar 0
20:30 2h 22:30 10,99 € Leipzig Berlin BlaBlaCar 0
20:40 2h 22:40 10,99 € Leipzig Schönefeld BlaBlaCar 0
21:30 1:50 23:20 12,29 € Schkeuditz Berlin BlaBlaCar 0
22:31 9:27 07:58 37 € Leipzig Hbf Flughafen BER - Terminal 5 (Schönefeld) Deutsche Bahn 1