München Frankfurt am Main Tue, 23.04.

Departs Arrives Price From To Operator StopoversS
23:50 5:55 05:45 29,99 € Ludwigsvorstadt Flughafen FlixBus 0
23:50 6:20 06:10 23,99 € Ludwigsvorstadt Gutleutviertel FlixBus 0
00:00 5:15 05:15 19,99 € Ludwigsvorstadt Gutleutviertel FlixBus 0
01:00 5:55 06:55 23,99 € Ludwigsvorstadt Gutleutviertel FlixBus 0
01:50 4:50 06:40 25,99 € Ludwigsvorstadt Flughafen FlixBus 0
03:45 6:30 10:15 19,99 € Ludwigsvorstadt Gutleutviertel FlixBus 0
05:20 6:25 11:45 32,99 € Ludwigsvorstadt Gutleutviertel FlixBus 0
06:30 4:10 10:40 23,59 € München Hanau BlaBlaCar 0
07:05 7:20 14:25 29,99 € Ludwigsvorstadt Flughafen FlixBus 0
07:05 7:45 14:50 23,99 € Ludwigsvorstadt Gutleutviertel FlixBus 0
10:45 7:15 18:00 22,98 € Ludwigsvorstadt Gutleutviertel FlixBus 1
11:00 4:20 15:20 29,79 € Germering Frankfurt am Main BlaBlaCar 0
11:00 4:20 15:20 37,19 € München Frankfurt am Main BlaBlaCar 0
13:00 4:20 17:20 24,79 € Unterföhring Offenbach am Main BlaBlaCar 0
13:30 4:40 18:10 25,99 € München Bad Vilbel BlaBlaCar 0
14:15 6:15 20:30 23,99 € Ludwigsvorstadt Gutleutviertel FlixBus 0
15:00 5h 20:00 29,79 € München Frankfurt am Main BlaBlaCar 0
15:50 4h 19:50 35,99 € München Hanau BlaBlaCar 0
16:00 4:30 20:30 18,48 € München Frankfurt am Main BlaBlaCar 0
16:00 4:20 20:20 27,29 € München Frankfurt am Main BlaBlaCar 0
17:30 6:50 00:20 23,99 € Ludwigsvorstadt Gutleutviertel FlixBus 0
18:35 7h 01:35 24,98 € Ludwigsvorstadt Flughafen FlixBus 1