München Garmisch Partenkirchen Fri, 21.06.

Departs Arrives Price From To Operator StopoversS
06:30 1:10 07:40 7,49 € München Garmisch-Partenkirchen BlaBlaCar 0
07:30 1:15 08:45 13,98 € Ludwigsvorstadt Bahnhofstraße 29 FlixBus 0
10:00 1:15 11:15 13,98 € Ludwigsvorstadt Bahnhofstraße 29 FlixBus 0
11:00 1h 12:00 4,99 € München Garmisch-Partenkirchen BlaBlaCar 0
11:20 2h 13:20 12,29 € München Innsbruck BlaBlaCar 0
12:00 2:10 14:10 15,99 € München Innsbruck BlaBlaCar 0
12:00 1:15 13:15 13,98 € Ludwigsvorstadt Bahnhofstraße 29 FlixBus 0
12:20 2h 14:20 12,29 € München Innsbruck BlaBlaCar 0
14:00 2h 16:00 10,99 € München Innsbruck BlaBlaCar 0
14:00 1:15 15:15 13,98 € Ludwigsvorstadt Bahnhofstraße 29 FlixBus 0
14:50 20 min 15:10 2 € Starnberg Weilheim in Oberbayern BlaBlaCar 0
15:00 1h 16:00 4 € München Bad Heilbrunn BlaBlaCar 0
15:20 1:20 16:40 9,99 € München Marktoberdorf BlaBlaCar 0
16:00 2h 18:00 15,99 € München Innsbruck BlaBlaCar 0
16:00 1:15 17:15 12,98 € Ludwigsvorstadt Bahnhofstraße 29 FlixBus 0
16:40 50 min 17:30 4 € München Weilheim in Oberbayern BlaBlaCar 0
17:00 1:50 18:50 12,29 € München Innsbruck BlaBlaCar 0
18:00 1:15 19:15 11,98 € Ludwigsvorstadt Bahnhofstraße 29 FlixBus 0
18:40 50 min 19:30 4 € München Bad Tölz BlaBlaCar 0
20:00 1:15 21:15 11,98 € Ludwigsvorstadt Bahnhofstraße 29 FlixBus 0
21:45 1:10 22:55 11,98 € Ludwigsvorstadt Bahnhofstraße 29 FlixBus 0
21:50 1:50 23:40 12,29 € Haar Innsbruck BlaBlaCar 0
21:50 20 min 22:10 2 € Bad Tölz Penzberg BlaBlaCar 0