Nürnberg Jaroslaw Tue, 23.07.

Departs Arrives Price From To Operator StopoversS
05:00 6h 11:00 34,69 € Nürnberg Breslau BlaBlaCar 0
07:10 6h 13:10 34,69 € Nürnberg Breslau BlaBlaCar 0
09:20 6h 15:20 34,69 € Nürnberg Breslau BlaBlaCar 0
10:10 5:30 15:40 34,69 € Nürnberg Nowa Wieś Legnicka BlaBlaCar 0
11:40 5:50 17:30 56,99 € Herrieden Kąty Wrocławskie BlaBlaCar 0
13:05 8:42 21:47 135 € Nürnberg Hbf Brzeg Dolny Deutsche Bahn 5
13:10 6h 19:10 34,69 € Nürnberg Breslau BlaBlaCar 0
15:20 6h 21:20 34,69 € Nürnberg Breslau BlaBlaCar 0
17:30 6h 23:30 34,69 € Nürnberg Breslau BlaBlaCar 0
17:30 5:50 23:20 51,99 € Feucht Bielany Wrocławskie BlaBlaCar 0
18:20 6h 00:20 37,19 € Nürnberg Breslau BlaBlaCar 0
19:40 6h 01:40 34,69 € Nürnberg Breslau BlaBlaCar 0
21:04 13:36 10:40 119 € Nürnberg Hbf Brzeg Dolny Deutsche Bahn 5
21:50 6h 03:50 34,69 € Nürnberg Breslau BlaBlaCar 0