Nürnberg Oswiecim Fri, 21.06.

Departs Arrives Price From To Operator StopoversS
05:00 8h 13:00 43,39 € Nürnberg Katowice BlaBlaCar 0
07:20 8h 15:20 35,99 € Nürnberg Katowice BlaBlaCar 0
11:00 7:30 18:30 24,79 € Nürnberg Katowice BlaBlaCar 0
13:30 8h 21:30 43,39 € Nürnberg Ruda Śląska BlaBlaCar 0
16:40 7:50 00:30 37,19 € Schwabach Katowice BlaBlaCar 0
17:00 7h 00:00 49,59 € Nürnberg Rybnik BlaBlaCar 0
17:50 7:50 01:40 56,99 € Schwabach Saybusch BlaBlaCar 0
18:20 7:20 01:40 63,19 € Schwabach Katowice BlaBlaCar 0
18:30 7:30 02:00 65,69 € Nürnberg Bielsko-Biała BlaBlaCar 0
19:00 7:40 02:40 38,39 € Nürnberg Katowice BlaBlaCar 0
19:20 7:40 03:00 41,99 € Nürnberg Katowice BlaBlaCar 0
19:20 7:40 03:00 55,79 € Nürnberg Katowice BlaBlaCar 0
19:50 8h 03:50 37,19 € Nürnberg Bielsko-Biała BlaBlaCar 0
20:00 7:30 03:30 41,99 € Nürnberg Katowice BlaBlaCar 0
20:10 7:30 03:40 41,99 € Nürnberg Katowice BlaBlaCar 0
20:40 7:30 04:10 45,89 € Nürnberg Katowice BlaBlaCar 0